Akcija

799,00 KM72500KM−9%↓ Ušteda 74 KM
Besplatna dostava
Kingston 64GB microSDXC Canvas Go Plus Gen4 200MB/s A2 U3 V30 Card + Adapter
Požurite! Samo 3 komada preostalo
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Požurite! Samo 3 komada preostalo
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Kingston 64GB microSDXC Canvas Go Plus Gen4 200MB/s A2 U3 V30 Card + Adapter
MEM SD MICRO 64GB, Format Micro SDXC, Brzina čitanja 200,0000 Mb/s, Klasa 10, Klasa U3, V30, A2
| ROM Memorija | 64 Gb |
|---|---|
| Format Memorije | Micro SDXC |
| Tehnologija Memorije | 3D NAND |
| Nazivni Napon Napajanja | 3.3 V |
|---|
| Dubina (mm) | 15 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 1 mm |
| Visina (mm) | 11 mm |
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 85 °C |
|---|---|
| Maks. Temperatura Okoline (Neaktivan Rad) | 85 °C |
| Minimalna Radna Temperatura | 25 °C |
| Minimalna Temperatura Skladištenja | 40 °C |
| Garancija | 99999 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 99999 month(s) |
| Brend | Kingston |
|---|---|
| EAN Kod | 740617347890 |
| Šifra proizvoda | SDCG4/64GB |
MEM SD MICRO 64GB, Format Micro SDXC, Brzina čitanja 200,0000 Mb/s, Klasa 10, Klasa U3, V30, A2
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije






Drugi proizvodi istog brenda










