
KINGSTON USB Stik DataTraveler microDuo 3C, 64GB, USB-A + USB-C, 200MB/s, USB 3.2 Gen 1
- Šifra
- DTDUO3CG3/64GB
- Brend
- Kingston
- Kategorija
- USB Stikovi
- Garancija
- 24 Mjeseci
KINGSTON USB Stik DataTraveler microDuo 3C, 64GB, USB-A + USB-C, 200MB/s, USB 3.2 Gen 1
- Šifra
- DTDUO3CG3/64GB
- Brend
- Kingston
- Kategorija
- USB Stikovi
- Garancija
- 24 Mjeseci
- 64 Gb
Kratki opis
Kingston 64GB DataTraveler microDuo 3C 200MB/s dual USB-A + USB-C, EAN: 740617328219
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Kratki opis
Kingston 64GB DataTraveler microDuo 3C 200MB/s dual USB-A + USB-C, EAN: 740617328219
Opis proizvoda
USB Stick Kingston 64GB DT Duo G3 Type C /DataTraveler® Micro 3.1 G3 je lagan i malen ultra brzi USB Flash bezkapicekoji osigurava extremne USB 3.1 brzine do 200MB/S čitanja. USBType-A i USB Type-C portovi
Specifikacije
| ROM Memorija | 64 Gb |
|---|---|
| Brzina Čitanja Flash Memorije | 200 MB/sec |
| Interfejs | USB 3.2 Gen 1 |
|---|
| Dubina (mm) | 29.94 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 16.6 mm |
| Visina (mm) | 8.44 mm |
| Materijal Izrade |
|
|---|---|
| Spoljašnja Boja | Purple |
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 60 °C |
|---|---|
| Maks. Temperatura Okoline (Neaktivan Rad) | 85 °C |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Temperatura Skladištenja | 20 °C |
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 60 month(s) |
| Brend | Kingston |
|---|---|
| EAN Kod | 740617328219 |
| Šifra proizvoda | DTDUO3CG3/64GB |
USB Stick Kingston 64GB DT Duo G3 Type C /DataTraveler® Micro 3.1 G3 je lagan i malen ultra brzi USB Flash bezkapicekoji osigurava extremne USB 3.1 brzine do 200MB/S čitanja. USBType-A i USB Type-C portovi
- Plastic
- Metal
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!









