Akcija

19,50 KM1800KM−8%↓ Ušteda 2 KM
Dostupno
Kingston 64GB 220MB/s Metal USB 3.2 Gen 1 DataTraveler SE9 G3, EAN: 740617341270
Trenutno nije dostupno
10 KM
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Najniža cijena u 30 dana · 17,50 KM
Cijena uključuje PDV
Trenutno nije dostupno
10 KM
Kingston 64GB 220MB/s Metal USB 3.2 Gen 1 DataTraveler SE9 G3, EAN: 740617341270
MEM UFD 64GB, USB 3.2 Gen1, Brzina čitanja 220,0000 Mb/s, Brzina pisanja 100,0000 Mb/s, Boja Zlatna
| ROM Memorija | 64 Gb |
|---|---|
| Brzina Čitanja Flash Memorije | 220 MB/sec |
| Brzina Pisanja Flash Memorije | 100 MB/sec |
| Interfejs | USB 3.2 Gen 1 |
|---|
| Dubina (mm) | 39 mm |
|---|---|
| Nazivna Težina | 5 g |
| Širina (mm) | 12.2 mm |
| Visina (mm) | 4.6 mm |
| Materijal Izrade | Metal |
|---|---|
| Spoljašnja Boja | Gold |
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 60 °C |
|---|---|
| Maks. Temperatura Okoline (Neaktivan Rad) | 85 °C |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Temperatura Skladištenja | 20 °C |
| Garancija | 60 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 60 month(s) |
| Brend | Kingston |
|---|---|
| EAN Kod | 740617341270 |
| Šifra proizvoda | DTSE9G3/64GB |
MEM UFD 64GB, USB 3.2 Gen1, Brzina čitanja 220,0000 Mb/s, Brzina pisanja 100,0000 Mb/s, Boja Zlatna
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije
Drugi proizvodi istog brenda










