Akcija

19,50 KM1800KM−8%↓ Ušteda 2 KM
Dostupno
Kingston 256GB USB3.2 Gen1 DataTraveler Exodia M (Black + Teal)
Ograničene zalihe - 7 komada
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Najniža cijena u 30 dana · 53,50 KM
Cijena uključuje PDV
Ograničene zalihe - 7 komada
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Kingston 256GB USB3.2 Gen1 DataTraveler Exodia M (Black + Teal)
256GB Data Traveler DTXM, 256 GB, USB 3.2 Gen1, Boja Crno-tirkiz
| ROM Memorija | 256 Gb |
|---|
| Interfejs | USB 3.2 Gen 2 |
|---|
| Dubina (mm) | 67.3 mm |
|---|---|
| Nazivna Težina | 11 g |
| Širina (mm) | 21.04 mm |
| Visina (mm) | 10.14 mm |
| Materijal Izrade |
|
|---|---|
| Spoljašnja Boja | Black/Turqouise |
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 60 °C |
|---|---|
| Maks. Temperatura Okoline (Neaktivan Rad) | 85 °C |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Temperatura Skladištenja | 20 °C |
| Garancija | 60 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 60 month(s) |
| Brend | Kingston |
|---|---|
| EAN Kod | 740617326383 |
| Šifra proizvoda | DTXM/256GB |
256GB Data Traveler DTXM, 256 GB, USB 3.2 Gen1, Boja Crno-tirkiz
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije
Drugi proizvodi istog brenda










