Akcija

799,00 KM72500KM−9%↓ Ušteda 74 KM
Besplatna dostava
Kingston 16GB 3200MT/s DDR4 Non-ECC CL22 SODIMM 1Rx8, EAN: 740617310894
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Kingston 16GB 3200MT/s DDR4 Non-ECC CL22 SODIMM 1Rx8, EAN: 740617310894
RAM Memorija Kingston SOD 16GB 3200MHz ValueRAM DDR4 , Non ECC, CL22 1.2V, 260-Pin
| ROM Memorija | 16 Gb |
|---|---|
| Broj Memorijskih Modula | 1 |
| Brzina Memorije | 3200MHz(PC4 25600) |
| Format Memorije | SODIMM 260 Pin |
| Karakteristike Memorije |
|
| Tehnologija Memorije | DDR4 SDRAM |
| Maksimalni Napojni Napon | 1.35 V |
|---|---|
| Nazivni Napon Napajanja | 1.2 V |
| Visina (mm) | 30 mm |
|---|
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 85 °C |
|---|---|
| Maks. Temperatura Okoline (Neaktivan Rad) | 100 °C |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Temperatura Skladištenja | 55 °C |
| Garancija | 99999 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 99999 month(s) |
| Brend | Kingston |
|---|---|
| EAN Kod | 740617310894 |
| Šifra proizvoda | KVR32S22S8/16 |
RAM Memorija Kingston SOD 16GB 3200MHz ValueRAM DDR4 , Non ECC, CL22 1.2V, 260-Pin
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije






Drugi proizvodi istog brenda










