Akcija

289,00 KM26900KM−7%↓ Ušteda 20 KM
Dostupno
Kingston 16GB 3200MHz DDR4, FURY Beast, CL16
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Najniža cijena u 30 dana · 310,00 KM
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Kingston 16GB 3200MHz DDR4, FURY Beast, CL16
| DDR Tip | Ddr4 Desktop |
|---|---|
| ROM Memorija | 16 Gb |
| Broj Memorijskih Modula | 1 |
| Brzina Memorije | 3200MHz(PC4 25600) |
| Format Memorije | DIMM 288 Pin |
| Karakteristike Memorije |
|
| Konfiguracija Memorijskih Modula | 2048 x 64 |
| Naziv Memorijskog Čipa | KINGSTON |
| Tehnologija Memorije | DDR4 SDRAM |
| Nazivni Napon Napajanja | 1.2 V |
|---|
| Dubina (mm) | 7.2 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 133.35 mm |
| Visina (mm) | 34.1 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
|---|
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 85 °C |
|---|---|
| Maks. Temperatura Okoline (Neaktivan Rad) | 100 °C |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Temperatura Skladištenja | 55 °C |
| Garancija | 99999 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 99999 month(s) |
| Brend | Kingston |
|---|---|
| EAN Kod | 740617319859 |
| Šifra proizvoda | KF432C16BB/16 |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije
Drugi proizvodi istog brenda










