
KINGSTON USB Stik DataTraveler 70, 128GB, USB-C 3.2 Gen 1, OTG, Crni
- Šifra
- DT70/128GB
- Brend
- Kingston
- Kategorija
- USB Stikovi
- Garancija
- 36 Mjeseci
KINGSTON USB Stik DataTraveler 70, 128GB, USB-C 3.2 Gen 1, OTG, Crni
- Šifra
- DT70/128GB
- Brend
- Kingston
- Kategorija
- USB Stikovi
- Garancija
- 36 Mjeseci
- 128 Gb
Kratki opis
Kingston 128GB USB-C 3.2 Gen 1 DataTraveler 70, EAN: 740617305371
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Kratki opis
Kingston 128GB USB-C 3.2 Gen 1 DataTraveler 70, EAN: 740617305371
Opis proizvoda
Since 1987, Kingston has been known for the highest quality memory products available. The company recognizes the important role memory plays in computing productivity and takes the necessary steps to guarantee a reliable memory product. All Kingston memory modules must perform properly to ensure maximum performance. Therefore, Kingston has developed an industry leading quality process to ensure that Kingston memory delivers superior quality, performance, and 100% compatibility with the computing system the module is designed for.
Specifikacije
| ROM Memorija | 128 Gb |
|---|
| Interfejs | USB 3.2 Gen 1 |
|---|
| Dubina (mm) | 58.9998 mm |
|---|---|
| Nazivna Težina | 6.9989 g |
| Širina (mm) | 18.5 mm |
| Visina (mm) | 8.9999 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
|---|
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 60 °C |
|---|---|
| Maks. Temperatura Okoline (Neaktivan Rad) | 85 °C |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Temperatura Skladištenja | 20 °C |
| Garancija | 36 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 60 month(s) |
| Brend | Kingston |
|---|---|
| EAN Kod | 740617305371 |
| Šifra proizvoda | DT70/128GB |
Since 1987, Kingston has been known for the highest quality memory products available. The company recognizes the important role memory plays in computing productivity and takes the necessary steps to guarantee a reliable memory product. All Kingston memory modules must perform properly to ensure maximum performance. Therefore, Kingston has developed an industry leading quality process to ensure that Kingston memory delivers superior quality, performance, and 100% compatibility with the computing system the module is designed for.
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!









