
KINGSTON Eksterni SSD 1TB Portable, USB 3.2 Gen 2x2 Type C, 2000/2000 MB/s, IP55, Shockproof
- Šifra
- SXS2000/1000G
- Brend
- Kingston
- Kategorija
- Eksterni Diskovi
- Garancija
- 60 Mjeseci
KINGSTON Eksterni SSD 1TB Portable, USB 3.2 Gen 2x2 Type C, 2000/2000 MB/s, IP55, Shockproof
- Šifra
- SXS2000/1000G
- Brend
- Kingston
- Kategorija
- Eksterni Diskovi
- Garancija
- 60 Mjeseci
- 1 Tb
Kratki opis
Kingston 1000GB External SSD 2000MB/s read, 2000MB/s write USB Type C
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Najniža cijena u 30 dana · 275,00 KM
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Kratki opis
Kingston 1000GB External SSD 2000MB/s read, 2000MB/s write USB Type C
Opis proizvoda
1TB XS2000 PORTABLE SSD, USB 3.2 Gen 2×2, IP55 rating, Waterproof, Dustproof, shockproof, gumena obloga, Brzina prenosa do 2000Mb/s, USB-C kabl, materijal metal + plastika, dimenzije 69.54 x 32.58 x 13.5mm, Garancija 5 godina
Specifikacije
| ROM Memorija | 1 Tb |
|---|---|
| Form Faktor | Portable |
| USB 3.2 Gen 2 X2 | 1 (USB Type C) |
|---|
| Dubina (mm) | 13.5 mm |
|---|---|
| Nazivna Težina | 0.0289 kg |
| Širina (mm) | 32.58 mm |
| Visina (mm) | 69.54 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
|---|
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
|---|---|
| Maks. Temperatura Okoline (Neaktivan Rad) | 85 °C |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Temperatura Skladištenja | 20 °C |
| Garancija | 60 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 60 month(s) |
| Brend | Kingston |
|---|---|
| Šifra proizvoda | SXS2000/1000G |
1TB XS2000 PORTABLE SSD, USB 3.2 Gen 2×2, IP55 rating, Waterproof, Dustproof, shockproof, gumena obloga, Brzina prenosa do 2000Mb/s, USB-C kabl, materijal metal + plastika, dimenzije 69.54 x 32.58 x 13.5mm, Garancija 5 godina
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!









