Akcija

HONOR X6c 6+128 Blue, 6.61”,TFT LCD, 50 MP, 5300 mAh
Trenutno nije dostupno
10 KM
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Trenutno nije dostupno
10 KM
HONOR X6c 6+128 Blue, 6.61”,TFT LCD, 50 MP, 5300 mAh
/ Detalji
| Format Ekrana Telefona | 20:9 |
|---|---|
| Rezolucija Smph | 720 x 1600 |
| Tip Ekrana Smph | TFT |
| Video Rezolucija Main Smph | 1080p |
| CPU | - |
|---|---|
| Broj Jezgri Telefona | Octa Core |
| Memorija Pametnog Telefona | 128 GB |
| SPEED CPU SMPH | 2x2.0GHz & 6x1.7 GHz |
| USB Tip SMPH | Type C |
|---|---|
| WIFI | Da |
| Kapacitet Baterije Telefona | 5300 mAh |
|---|
| Boja Telefona | Plava |
|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|
| Brend | Honor |
|---|---|
| Šifra proizvoda | 5109BVFS |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije
Drugi proizvodi istog brenda



