Akcija

HONOR 400 8+256 Black, 200 MP, 6.55” AMOLED, 5330 mAh, Snapdragon 7 Gen 3
Požurite! Samo 2 komada preostalo
Besplatna dostava
Utorak, 5. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Požurite! Samo 2 komada preostalo
Besplatna dostava
Utorak, 5. Maj 2026.
HONOR 400 8+256 Black, 200 MP, 6.55” AMOLED, 5330 mAh, Snapdragon 7 Gen 3
/ Detalji
| Format Ekrana Telefona | 20:9 |
|---|---|
| Rezolucija Smph | 1264 x 2736 |
| Tip Ekrana Smph | AMOLED |
| Video Rezolucija Main Smph | 4K |
| CPU | Qualcomm Snapdragon |
|---|---|
| Broj Jezgri Telefona | Octa Core |
| Memorija Pametnog Telefona | 256 GB |
| SPEED CPU SMPH | 1x2.63GHz & 3x2.4GHz & 4x1.8GHz |
| USB Tip SMPH | Type C |
|---|---|
| WIFI | Da |
| Kapacitet Baterije Telefona | 5330 |
|---|
| Boja Detalja Telefona | Mat crna |
|---|---|
| Boja Telefona | Crna |
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|
| Brend | Honor |
|---|---|
| Šifra proizvoda | 5109BUUP |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!



