
HDD External WD Elements Portable (1TB, USB 3.0)
- Šifra
- WDBUZG0010BBK-WESN
- Brend
- Western Digital
- Kategorija
- Eksterni Diskovi
- Garancija
- 24 Mjeseci
HDD External WD Elements Portable (1TB, USB 3.0)
- Šifra
- WDBUZG0010BBK-WESN
- Brend
- Western Digital
- Kategorija
- Eksterni Diskovi
- Garancija
- 24 Mjeseci
- 1 Tb
Kratki opis
HDD External WD Elements Portable (1TB, USB 3.0)
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Najniža cijena u 30 dana · 155,00 KM
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Kratki opis
HDD External WD Elements Portable (1TB, USB 3.0)
Opis proizvoda
WD Elements™ pouzdani prijenosni disk koji nudi veliki kapacitet, ultra-brzinu- USB 3.0,te univerzalnu povezivost i masivan kapacitet. Uključuje besplatni probni WD SmartWare Pro backup softver.
Specifikacije
| ROM Memorija | 1 Tb |
|---|
| Interfejsi | USB 3.0 |
|---|
| Dubina (mm) | 111 mm |
|---|---|
| Nazivna Težina | 0.23 kg |
| Širina (mm) | 82 mm |
| Visina (mm) | 21 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Western Digital |
|---|---|
| EAN Kod | 718037855448 |
| Tip Eksternog Uređaja | Hard Disk Drive |
| Šifra proizvoda | WDBUZG0010BBK-WESN |
WD Elements™ pouzdani prijenosni disk koji nudi veliki kapacitet, ultra-brzinu- USB 3.0,te univerzalnu povezivost i masivan kapacitet. Uključuje besplatni probni WD SmartWare Pro backup softver.
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!




