Akcija

Electric Toaster, black, 220-240V, 50-60Hz, 780-930W, 2 slots, 3 modes, 7 browning levels
Požurite! Samo 3 komada preostalo
10 KM
Četvrtak, 30. April 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Požurite! Samo 3 komada preostalo
10 KM
Četvrtak, 30. April 2026.
Electric Toaster, black, 220-240V, 50-60Hz, 780-930W, 2 slots, 3 modes, 7 browning levels
| Maksimalna Izlazna Snaga | 930 W |
|---|
| Ulazna Frekvencija | 50/60 Hz |
|---|---|
| Ulazni Napon | AC 220 240 V |
| Dubina (mm) | 264 mm |
|---|---|
| Dužina Kabela (m) | 0.75 m |
| Širina (mm) | 186 mm |
| Visina (mm) | 168 mm |
| Materijal Kućišta | Plastic |
|---|---|
| Spoljašnja Boja | Black |
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
|---|---|
| Maks. Temperatura Okoline (Neaktivan Rad) | 40 °C |
| Maks. Vlažnost (Neaktivan Rad) | 40 % |
| Maksimalna Radna Vlažnost | 40 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 0 % |
| Minimalna Temperatura Skladištenja | 0 °C |
| Minimalna Vlažnost Skladištenja | 0 % |
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Certifikati | LVD, EMC, ROHS, LFGB, CB |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Aeno |
|---|---|
| EAN Kod | 5291485013912 |
| Nazivna Izlazna Snaga | 780 W |
| Tip Kontrole | Digital |
| Tip Kuhinjskog Uređaja | Toaster |
| Šifra proizvoda | ATS0002B |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije
Drugi proizvodi istog brenda










