
Kratki opis
Eaton UPS 9SX 3000VA/2700W Rack 2U, On-line double conv with PFC;; LCD (8) IEC-320-C13 (1)IEC-320-C19 USB, RS232 Online slot for Network card, 2yr warranty
- Visoka izlazna snaga 3000VA/2700W za pouzdanu zaštitu uređaja
- On-line dvostruka konverzija za stalnu stabilnost napajanja
- LCD ekran za jednostavno upravljanje i nadzor
- 8 IEC-320-C13 priključaka za fleksibilno povezivanje uređaja
Požurite! Samo 2 komada preostalo
Besplatna dostava
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Požurite! Samo 2 komada preostalo
Besplatna dostava
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Kratki opis
Eaton UPS 9SX 3000VA/2700W Rack 2U, On-line double conv with PFC;; LCD (8) IEC-320-C13 (1)IEC-320-C19 USB, RS232 Online slot for Network card, 2yr warranty
- Visoka izlazna snaga 3000VA/2700W za pouzdanu zaštitu uređaja
- On-line dvostruka konverzija za stalnu stabilnost napajanja
- LCD ekran za jednostavno upravljanje i nadzor
- 8 IEC-320-C13 priključaka za fleksibilno povezivanje uređaja
Opis proizvoda
Eaton Corporation is a diversified power management company. Eaton is a global technology leader in electrical components and systems for power quality, distribution and control; hydraulics components, systems and services for industrial and mobile equipment; aerospace fuel, hydraulics and pneumatic systems for commercial and military use; and truck and automotive drivetrain and powertrain systems for performance, fuel economy and safety.
Specifikacije
| Maks. Broj Podržanih Baterija | 4 |
|---|---|
| Pozicija Baterije | Internal |
| Karakteristike Napajanja |
|
|---|---|
| Maksimalna Ulazna Frekvencija | 70 Hz |
| Maksimalni Ulazni Napon | 276 V |
| Minimalna Ulazna Frekvencija | 40 Hz |
| Minimalni Ulazni Napon | 120 V |
| Dubina (mm) | 608 mm |
|---|---|
| Nazivna Težina | 26.5 kg |
| Širina (mm) | 438 mm |
| Standardna Visina Raka | 2 U |
| Visina (mm) | 86.5 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
|---|
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
|---|---|
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Eaton |
|---|---|
| Tip Izlaznih Konektora Snage | IEC 320 C13/IEC 320 C19 |
| Tip Ulaznih Napojnih Konektora | IEC 320 C14 |
| Tipičan Nivo Buke U Radu | 45 dB |
| Šifra proizvoda | 9SX3000IR |
Eaton Corporation is a diversified power management company. Eaton is a global technology leader in electrical components and systems for power quality, distribution and control; hydraulics components, systems and services for industrial and mobile equipment; aerospace fuel, hydraulics and pneumatic systems for commercial and military use; and truck and automotive drivetrain and powertrain systems for performance, fuel economy and safety.
- Input/Output Terminal Block
- Advanced Battery Management (ABM)
- Deep Discharge Protection
- PFC
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










