Akcija

9,50 KM890KM−6%↓ Ušteda 1 KM
Dostupno
Dental Irrigator with Magnetic nozzles: 3.7V, 8W, 2500mAh, 240ML
Trenutno nije dostupno
10 KM
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Trenutno nije dostupno
10 KM
Dental Irrigator with Magnetic nozzles: 3.7V, 8W, 2500mAh, 240ML
<!–
–>

| Baterija Uključena | Yes |
|---|---|
| Indikacija Baterije | YES (LED) |
| Količina Uključenih Baterija | 1 |
| Napomene O Bateriji |
|
| Podržane Klasifikacije Tipova Baterije | 18650 |
| Prosječno Vrijeme Rada Na Bateriji |
|
| Tehnologija Baterije | Lithium Ion |
| Trenutni Kapacitet Baterije | 9.25 WHr |
| Izlazni Napon | 3.7 V |
|---|---|
| Maksimalna Potrošnja Snage | 8 W |
| Napon | 3.7 V |
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Aeno |
|---|---|
| EAN Kod | 5291485013530 |
| Komercijalni Naziv | Dental Irrigator DI3 |
| Marketinški Naziv Modela | DI3 |
| Naziv Dodatka Novi | Dental Irrigator with Magnetic nozzles |
| Tipovi Čišćenja | 5 modes: Kids / Light / Medium / High / Spot |
| Tipovi Moda | 5 modes |
| Šifra proizvoda | ADI0003 |
<!–
–>

Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










