
Dell Precision 3660 Tower 500W Intel Core i7-13700 30MB 16C 5.20GHz 65W 16GB 2x8GB DDR5
Šifra: N103P3660MTEMEA_VP_WIN_PS-56·Brend: Dell·Kategorija: Desktop Kompjuteri·Garancija: 36 Mjeseci
- Šifra
- N103P3660MTEMEA_VP_WIN_PS-56
- Brend
- Dell
- Kategorija
- Desktop Kompjuteri
- Garancija
- 36 Mjeseci
Dell Precision 3660 Tower 500W Intel Core i7-13700 30MB 16C 5.20GHz 65W 16GB 2x8GB DDR5
Šifra: N103P3660MTEMEA_VP_WIN_PS-56·Brend: Dell·Kategorija: Desktop Kompjuteri·Garancija: 36 Mjeseci
- Šifra
- N103P3660MTEMEA_VP_WIN_PS-56
- Brend
- Dell
- Kategorija
- Desktop Kompjuteri
- Garancija
- 36 Mjeseci
- Integrisana Intel
- 16 GB
- Intel Core I7
Kratki opis
Dell Precision 3660 Tower, 500W, Intel Core i7-13700 (30MB, 16C, 5.20GHz, 65W), 16GB (2x8GB) DDR5 4400MHz UDIMM, M.2 512GB PCIe, Intel Integrated, DVDRW, 2xDP, 4xUSB-C, 4xUSB 3.2, 2xUSB 2.0, RJ-45, SD CR, Mouse/Kb, Win11Pro, 3Y PS NBD
Trenutno nije dostupno
Dostava:
Besplatna dostava
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
3.520,00 KM3.18500KM
−10%Ušteda 335 KM
Cijena uključuje PDV
1
Trenutno nije dostupno
Dostava:
Besplatna dostava
Kratki opis
Dell Precision 3660 Tower, 500W, Intel Core i7-13700 (30MB, 16C, 5.20GHz, 65W), 16GB (2x8GB) DDR5 4400MHz UDIMM, M.2 512GB PCIe, Intel Integrated, DVDRW, 2xDP, 4xUSB-C, 4xUSB 3.2, 2xUSB 2.0, RJ-45, SD CR, Mouse/Kb, Win11Pro, 3Y PS NBD
Grafika
Integrisana IntelRAM
16 GBCPU
Intel Core I7Specifikacije
| Grafika | Integrisana Intel |
|---|---|
| Ram Memorija | 16 GB |
| CPU | Intel Core I7 |
| Broj Threadova | 24 |
| Brzina Memorije | 4400MHz |
| CPU Broj Jezgri | 16 |
| CPU Broj Ugrađenih | 1 |
| CPU Cache Veličina | 30 MB |
| CPU Max Broj Podržanih | 1 |
| CPU Socket Standard | Socket 1700 |
| Format Memorije | DIMM 288 Pin |
| Karakteristike Memorije | Unbuffered |
| Maks. Instalirani Kapacitet Sistemske Memorije | 128 GB |
| Mrežni Form Faktor | Integrated |
| Sistemski Form Faktor | Tower |
| Tip Memorije | DDR5 SDRAM |
| Tip Sistema | Desktop Computer |
| Tip Video Memorije | Shared Video Memory |
| Ukupan Broj Memorijskih Utorа | 4 |
| Audio Interfejs | 2 (3.5 Mm minijack) |
|---|---|
| DisplayPort | 2 |
| LAN | 1 (RJ 45) |
| Maksimalan Broj Napajanja | 1 |
| USB 2.0 | 2 (USB 2.0 (type A)) |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 (USB 3.2 (type A)) |
| USB 3.2 Gen 2 | 3 (USB 3.2 (type C)), 2 (USB 3.2 (type A)) |
| USB 3.2 Gen 2 X2 | 1 (USB 3.2 (type C)) |
| Audio Čipset | Realtek ALC3246 CG |
|---|---|
| Format Audio Kontrolera | Integrated |
| Maksimalna Izlazna Snaga | 500 W |
| Način Audio Izlaza | Mono |
| Podržani Audio Standardi | High Definition Audio |
| Širina Audio Podataka | 24 Bit |
| Broj Ugrađenih Napajanja | 1; |
|---|---|
| Pozicija Napajanja | Internal |
| Tip Napajanja | Power Supply |
| Ulazna Frekvencija | 47/63 Hz |
| Ulazni Napon | AC 90 264 V |
| Dubina (mm) | 420.2 mm |
|---|---|
| Maks. Nadmorska Visina Skladištenja | 10668 m |
| Maks. Radna Nadmorska Visina | 3048 m |
| Nazivna Težina | 8.5 kg |
| Širina (mm) | 173 mm |
| Visina (mm) | 369.3 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
|---|
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 35 °C |
|---|---|
| Maks. Temperatura Okoline (Neaktivan Rad) | 65 °C |
| Maks. Vlažnost (Neaktivan Rad) | 95 % |
| Maksimalna Radna Vlažnost | 85 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 10 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 20 % |
| Minimalna Temperatura Skladištenja | 40 °C |
| Minimalna Vlažnost Skladištenja | 5 % |
| Garancija | 36 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Napomene O Garanciji | Next Business Day, ProSupport |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Brend | Dell |
|---|---|
| Naziv Operativnog Sistema | Microsoft Windows 11 Pro |
| Tip Disk Jedinice | DVD±RW |
| Šifra proizvoda | N103P3660MTEMEA_VP_WIN_PS-56 |
Grafika
Integrisana Intel
Ram Memorija
16 GB
CPU
Intel Core I7
Broj Threadova
24
Brzina Memorije
4400MHz
CPU Broj Jezgri
16
CPU Broj Ugrađenih
1
CPU Cache Veličina
30 MB
CPU Max Broj Podržanih
1
CPU Socket Standard
Socket 1700
Format Memorije
DIMM 288 Pin
Karakteristike Memorije
Unbuffered
Maks. Instalirani Kapacitet Sistemske Memorije
128 GB
Mrežni Form Faktor
Integrated
Sistemski Form Faktor
Tower
Tip Memorije
DDR5 SDRAM
Tip Sistema
Desktop Computer
Tip Video Memorije
Shared Video Memory
Ukupan Broj Memorijskih Utorа
4
Audio Interfejs
2 (3.5 Mm minijack)
DisplayPort
2
LAN
1 (RJ 45)
Maksimalan Broj Napajanja
1
USB 2.0
2 (USB 2.0 (type A))
USB 3.2 Gen 1
2 (USB 3.2 (type A))
USB 3.2 Gen 2
3 (USB 3.2 (type C)), 2 (USB 3.2 (type A))
USB 3.2 Gen 2 X2
1 (USB 3.2 (type C))
Audio Čipset
Realtek ALC3246 CG
Format Audio Kontrolera
Integrated
Maksimalna Izlazna Snaga
500 W
Način Audio Izlaza
Mono
Podržani Audio Standardi
High Definition Audio
Širina Audio Podataka
24 Bit
Broj Ugrađenih Napajanja
1;
Pozicija Napajanja
Internal
Tip Napajanja
Power Supply
Ulazna Frekvencija
47/63 Hz
Ulazni Napon
AC 90 264 V
Dubina (mm)
420.2 mm
Maks. Nadmorska Visina Skladištenja
10668 m
Maks. Radna Nadmorska Visina
3048 m
Nazivna Težina
8.5 kg
Širina (mm)
173 mm
Visina (mm)
369.3 mm
Spoljašnja Boja
Black
Maks. Radna Temperatura Okoline
35 °C
Maks. Temperatura Okoline (Neaktivan Rad)
65 °C
Maks. Vlažnost (Neaktivan Rad)
95 %
Maksimalna Radna Vlažnost
85 %
Minimalna Radna Temperatura
10 °C
Minimalna Radna Vlažnost
20 %
Minimalna Temperatura Skladištenja
40 °C
Minimalna Vlažnost Skladištenja
5 %
Garancija
36 Mjeseci
Kriteriji Validacije Garancije
Serial Number
Napomene O Garanciji
Next Business Day, ProSupport
Povrat Proizvoda U Garanciji
Yes
Trajanje Garancije (Mjeseci)
36 month(s)
Brend
Dell
Naziv Operativnog Sistema
Microsoft Windows 11 Pro
Tip Disk Jedinice
DVD±RW
Šifra proizvoda
N103P3660MTEMEA_VP_WIN_PS-56
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Učitavanje sličnih proizvoda...



