Akcija

455,00 KM39900KM−12%↓ Ušteda 56 KM
Dostupno
Dell Performance Dock WD19DCS, 240W
Trenutno nije dostupno
Besplatna dostava
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Trenutno nije dostupno
Besplatna dostava
Dell Performance Dock WD19DCS, 240W
| Zahtijeva Operativni Sistem |
|
|---|
| DisplayPort | 2 |
|---|---|
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| Interfejs | USB Type C |
| LAN | 1 (RJ 45) |
| USB 3.1 Gen 1 | 3 (USB 3.1 (type A)) |
| USB 3.1 Gen 2 | 2 (USB 3.1 (type C)) |
| Dubina (mm) | 90 mm |
|---|---|
| Dužina Kabela | 0.8 m |
| Nazivna Težina | 0.45 kg |
| Širina (mm) | 205 mm |
| Visina (mm) | 29 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
|---|
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 35 °C |
|---|---|
| Maks. Temperatura Okoline (Neaktivan Rad) | 60 °C |
| Maks. Vlažnost (Neaktivan Rad) | 90 % |
| Maksimalna Radna Vlažnost | 80 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 10 % |
| Minimalna Temperatura Skladištenja | 20 °C |
| Minimalna Vlažnost Skladištenja | 5 % |
| Garancija | 36 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Brend | Dell |
|---|---|
| Šifra proizvoda | 210-AZBW-56 |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!


