Akcija

Dell Mobile Wireless Mouse – MS3320W – Black
Trenutno nije dostupno
10 KM
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Trenutno nije dostupno
10 KM
Dell Mobile Wireless Mouse – MS3320W – Black
| Rezolucija Pokreta | 1600 dpi |
|---|
| Zahtijeva Operativni Sistem |
|
|---|
| Interfejs | USB |
|---|---|
| Tehnologija Povezivanja | Wireless |
| Podržane Klasifikacije Tipova Baterije | AA |
|---|---|
| Potrebna Količina Baterija | 1 |
| Dubina (mm) | 104.46 mm |
|---|---|
| Nazivna Težina | 0.067 kg |
| Širina (mm) | 60.28 mm |
| Visina (mm) | 38 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
|---|
| Garancija | 36 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Brend | Dell |
|---|---|
| Funkcije Tipki/Dugmadi | Power Off, Scrolling |
| Šifra proizvoda | 570-ABHK-56 |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!


