Akcija

289,00 KM26900KM−7%↓ Ušteda 20 KM
Dostupno
Crucial 16GB DDR4 3200MHz
Dostupno
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
Crucial 16GB DDR4 3200MHz
| DDR Tip | Ddr4 Desktop |
|---|---|
| Format Memorije | DIMM |
| Frekvencija Memorije | 3200MHz |
| Kapacitet Memorije | 16GB |
| Tip Memorije | DDR4 |
| Garancija | 36 Mjeseci |
|---|
| Brend | Crucial |
|---|---|
| Šifra proizvoda | CT16G4DFRA32A |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije
Drugi proizvodi istog brenda
