Akcija

EOL model, SS verzija
Artikal nije dostupan za narudzbu,ne moze se prodati po nabavnoj virjednosti
nije dostupan novi update androida- problem sa viberm, ne konkurentan
Požurite! Samo 3 komada preostalo
Besplatna dostava
Utorak, 28. April 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Požurite! Samo 3 komada preostalo
Besplatna dostava
Utorak, 28. April 2026.
EOL model, SS verzija
Artikal nije dostupan za narudzbu,ne moze se prodati po nabavnoj virjednosti
nije dostupan novi update androida- problem sa viberm, ne konkurentan
| Brend | Crosscall |
|---|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
| CPU | - |
| Boja Detalja Telefona | Black |
| Boja Telefona | Crna |
| Broj Jezgri Telefona | Octa Core |
| BT DANE | Da |
| Flash | Da |
| Glavna Kamera Mpix | 16 MP |
| Kapacitet Baterije Telefona | 3500mAh |
| Memorija Pametnog Telefona | 32 GB |
| NFC | Da |
| OS SMPH | Android |
| PLAYER SMPH | Da |
| RAM SMPH | 3 GB |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!