Akcija

69,90 KM6500KM−7%↓ Ušteda 5 KM
Dostupno
COUGAR AIRFACE PURE RGB PC Case, Mid Tower, White
Ograničene zalihe - 6 komada
10 KM
Srijeda, 29. April 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Ograničene zalihe - 6 komada
10 KM
Srijeda, 29. April 2026.
COUGAR AIRFACE PURE RGB PC Case, Mid Tower, White
| Brend | Cougar Gaming |
|---|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Broj 2.5" Unutrašnjih Ležišta | 3 |
| Broj 3.5" Unutrašnjih Ležišta | 2 |
| Broj Ekspanzijskih Utorâ | 7 |
| Broj Podržanih Matičnih Ploča | 1 |
| Broj Ventilatora | 4 x 120mm |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 6 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 6 kg |
| Dubina (mm) | 375 mm |
| Dužina Kutije (mm) | 500 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 500 mm |
| EAN Kod | 4710483779206 |
| Form Faktor Matične Ploče | ATX |
| Format Kućišta | Midi Tower |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!