Akcija

69,90 KM6500KM−7%↓ Ušteda 5 KM
Dostupno
Cougar I MX330-G I 385NC10.0006 I Case I Mid tower / one transparant side window / tempered glass
Dostupno
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
Cougar I MX330-G I 385NC10.0006 I Case I Mid tower / one transparant side window / tempered glass
| Form Faktor Matične Ploče | ATX |
|---|
| Audio Interfejs | 2 (3.5 Mm minijack) |
|---|---|
| Maksimalan Broj Napajanja | 1 |
| USB 2.0 | 2 (USB 2.0 (type A)) |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 (USB 3.2 (type A)) |
| Pozicija Napajanja | Plug In Module |
|---|---|
| Tip Napajanja | Power Supply Optional |
| Dubina (mm) | 427 mm |
|---|---|
| Maksimalna Dužina Ekspanzione Karte | 350 mm |
| Nazivna Težina | 5.7 kg |
| Širina (mm) | 195 mm |
| Visina (mm) | 473 mm |
| Materijal Kućišta |
|
|---|---|
| Spoljašnja Boja | Black |
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Cougar Gaming |
|---|---|
| EAN Kod | 4715302440466 |
| Šifra proizvoda | CGR-5NC1B-G |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




