Akcija

COUGAR GES 750 PSU 80plus Gold Fixed Cables
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
COUGAR GES 750 PSU 80plus Gold Fixed Cables
| Maksimalna Izlazna Snaga | 750 W |
|---|
| Snaga (W) | 750 W |
|---|---|
| Modularno Napajanje | Yes |
| Pozicija Napajanja | Internal |
| Tip Napajanja | Power Supply |
| Ulazna Frekvencija | 50/60 Hz |
| Ulazni Napon | AC 100 240 V |
| Dubina (mm) | 140 mm |
|---|---|
| Nazivna Težina | 1.75 kg |
| Širina (mm) | 150 mm |
| Visina (mm) | 56 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| 80 Plus Certifikat | 80 Plus Gold |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Cougar Gaming |
|---|---|
| EAN Kod | 4710483779411 |
| Nazivna Ulazna Struja | 10 A |
| Tip Ulaznih Napojnih Konektora | IEC 320 C14 |
| Šifra proizvoda | CGR GESX2-750 |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!