Akcija

525,00 KM36900KM−30%↓ Ušteda 156 KM
Dostupno
CANYON speaker OnMove 9 IPX6 TWS 10W Black
Ograničene zalihe - 5 komada
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Ograničene zalihe - 5 komada
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
CANYON speaker OnMove 9 IPX6 TWS 10W Black
| Tip Sistema | Portable Speaker |
|---|
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
|---|
| Audio Kontrole |
|
|---|---|
| Karakteristike Zvučnika |
|
| Način Audio Izlaza | Mono |
| Prosječno Vrijeme Rada Na Bateriji | 7 hr |
|---|---|
| Trenutni Kapacitet Baterije | 2200 mAh |
| Pozicija Napajanja | External |
|---|
| Širina (mm) | 110 mm |
|---|---|
| Visina (mm) | 88 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Canyon |
|---|---|
| EAN Kod | 5291485016159 |
| Komercijalni Naziv | CANYON speaker OnMove 9 IPX6 TWS 10W Black |
| Marketinški Naziv Modela | OnMove 9 |
| Šifra proizvoda | CNE-CBTSP9 |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!




