
CANYON WS-302 3in1 Wireless charger with touch button for Running water light Input 9V/2A12V/1.5A Output
- Šifra
- CNS-WCS302B
- Brend
- Canyon
- Kategorija
- Oprema za telefone
- Garancija
- 24 Mjeseci
CANYON WS-302 3in1 Wireless charger with touch button for Running water light Input 9V/2A12V/1.5A Output
- Šifra
- CNS-WCS302B
- Brend
- Canyon
- Kategorija
- Oprema za telefone
- Garancija
- 24 Mjeseci
Kratki opis
CANYON WS-302, 3in1 Wireless charger, with touch button for Running water light, Input 9V/2A,12V/1.5A Output 15W/10W/7.5W/5W, Type c to USB-A cable length 1.2m,with QC18W EU plug 137*103*140mm, 0.22Kg, Black
Požurite! Samo 2 komada preostalo
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Požurite! Samo 2 komada preostalo
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Kratki opis
CANYON WS-302, 3in1 Wireless charger, with touch button for Running water light, Input 9V/2A,12V/1.5A Output 15W/10W/7.5W/5W, Type c to USB-A cable length 1.2m,with QC18W EU plug 137*103*140mm, 0.22Kg, Black
Opis proizvoda
Wireless charging station for gadgets supporting QI technology WS-302
The reliable wireless charger for those who value convenience and versatility! This charging station provides the best charging speed and is compatible with all devices supporting QI technology. The original shape allows you to simultaneously charge Apple Watch, iPhone, and Airpods with maximum convenience. Charging safety and speed are ensured by Novoton smart chipset. A sufficient charging distance of up to 7mm allows you to charge your smartphone without removing the case. The milky white color, which perfectly matches Apple products and other modern gadgets, turns the wireless charger into a real decoration of the space. The device is equipped with a wired charging module that is suitable for both Lightning and Micro USB. All you need is to turn the device on the appropriate side and attach it to the connector. A great solution to organize and optimize the storage of gadgets and reduce the need for different wires!
Features:
- Designed for Apple products
- Fast charge support
- Charges 3 devices simultaneously
- Compatible with Apple Watch / iPhone / Airpods
- QI standard compliance
- Smart chipset Novoton
- Anti-slip rubber-coated base
- Touch button for the backlight control
- LED indicator and backlight
- 4 types of protection: OCP / OVP / OTP / FOD
- Effective charging distance ≤7mm
- Type-C cable 1.2 m included (max 3A)
- Compatible with all wireless charging devices (QI)
- QC18W with EU plug included
Specifikacije
| Maksimalna Izlazna Snaga | 15 W |
|---|
| Karakteristike Adaptera I Napajanja | Qi Standard Support |
|---|---|
| Pozicija Napajanja | External |
| Tip Napajanja | Induction Charger |
| Ulazni Napon | DC 9/12 V |
| Dimenzije Palete (Avio) (cm) | 1000x1430x1200 mm |
|---|---|
| Dimenzije Palete (Brodski) (cm) | 1000x2070x1200 mm |
| Dubina (mm) | 136 mm |
| Dužina Kabela | 1.2 m |
| Nazivna Težina | 226.5 g |
| Širina (mm) | 101 mm |
| Težina Kartona (kg) | 13.39 kg |
| Visina (mm) | 136 mm |
| Materijal | ABS Plastic |
|---|---|
| Spoljašnja Boja | Black |
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Canyon |
|---|---|
| EAN Kod | 5291485010379 |
| Komercijalni Naziv | CANYON wireless charger WS 302 15W 3in1 Black |
| Marketinški Naziv Modela | WS 302 |
| Nazivna Ulazna Struja | 2.7 A |
| Tip Bežičnog Punjača | Magnetic |
| Tip Ulaznih Napojnih Konektora | USB Type C |
| Šifra proizvoda | CNS-WCS302B |
Wireless charging station for gadgets supporting QI technology WS-302
The reliable wireless charger for those who value convenience and versatility! This charging station provides the best charging speed and is compatible with all devices supporting QI technology. The original shape allows you to simultaneously charge Apple Watch, iPhone, and Airpods with maximum convenience. Charging safety and speed are ensured by Novoton smart chipset. A sufficient charging distance of up to 7mm allows you to charge your smartphone without removing the case. The milky white color, which perfectly matches Apple products and other modern gadgets, turns the wireless charger into a real decoration of the space. The device is equipped with a wired charging module that is suitable for both Lightning and Micro USB. All you need is to turn the device on the appropriate side and attach it to the connector. A great solution to organize and optimize the storage of gadgets and reduce the need for different wires!
Features:
- Designed for Apple products
- Fast charge support
- Charges 3 devices simultaneously
- Compatible with Apple Watch / iPhone / Airpods
- QI standard compliance
- Smart chipset Novoton
- Anti-slip rubber-coated base
- Touch button for the backlight control
- LED indicator and backlight
- 4 types of protection: OCP / OVP / OTP / FOD
- Effective charging distance ≤7mm
- Type-C cable 1.2 m included (max 3A)
- Compatible with all wireless charging devices (QI)
- QC18W with EU plug included
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!






