Akcija

69,90 KM6500KM−7%↓ Ušteda 5 KM
Dostupno
CANYON keyboard KB-W01 Wireless Black
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
CANYON keyboard KB-W01 Wireless Black
| Form Faktor | Full Size |
|---|
| Interfejs | RF |
|---|---|
| Tehnologija Povezivanja | Wireless |
| Količina Uključenih Baterija | 1 |
|---|---|
| Podržane Klasifikacije Tipova Baterije | AAA |
| Potrebna Količina Baterija | 1 |
| Tehnologija Baterije | Alkaline |
| Dimenzije Palete (Avio) (cm) | 1200x1000x150 mm |
|---|---|
| Dimenzije Palete (Brodski) (cm) | 1200x1000x150 mm |
| Dubina (mm) | 139 mm |
| Širina (mm) | 438 mm |
| Težina Neto | 0.39 kg |
| Visina (mm) | 27 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Canyon |
|---|---|
| Broj Tipki | 105 |
| EAN Kod | 5291485017095 |
| Komercijalni Naziv | CANYON keyboard KB W01 Wireless Black |
| Marketinški Naziv Modela | KB W01 |
| Tip Tipki | Membrane |
| Šifra proizvoda | CNE-CKEYW01 |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije






Drugi proizvodi istog brenda




