
CANYON Smart Watch Jacky SW-69 Plavo-Žuti - Živopisan, Multifunkcionalni Pametni Sat
- Šifra
- CNS-SW69BL
- Brend
- Canyon
- Kategorija
- Pametni Satovi
- Garancija
- 24 Mjeseci
CANYON Smart Watch Jacky SW-69 Plavo-Žuti - Živopisan, Multifunkcionalni Pametni Sat
- Šifra
- CNS-SW69BL
- Brend
- Canyon
- Kategorija
- Pametni Satovi
- Garancija
- 24 Mjeseci
- 1.30
Kratki opis
Istražite CANYON Smart Watch Jacky SW-69 Plavo-Žuti, pametni sat koji spaja stil i multifunkcionalnost s praćenjem zdravstvenih funkcija i obavijesti, idealan za dinamične korisnike koji teže istaknuti se.
Požurite! Samo 1 komad preostalo
Dostava:
10 KM
Isporuka:
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
110,00 KM9950KM
−10%Ušteda 11 KM
Cijena uključuje PDV
1
Požurite! Samo 1 komad preostalo
Dostava:
10 KM
Isporuka:
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Kratki opis
Istražite CANYON Smart Watch Jacky SW-69 Plavo-Žuti, pametni sat koji spaja stil i multifunkcionalnost s praćenjem zdravstvenih funkcija i obavijesti, idealan za dinamične korisnike koji teže istaknuti se.
Ekran
1.30Specifikacije
| Veličina Ekrana | 1 30 |
|---|---|
| Dodirni Ekran | Yes |
| Dubina Boje Ekrana | 262K |
| Mogućnosti Ekrana | Tempered Glass |
| Rezolucija Ekrana | 360x360 |
| Tehnologija Ekrana | LTPS |
| CPU Unutrašnji Takt | 90 MHz |
|---|---|
| Veličina Interne Memorije | 128 MB |
| Zahtijeva Operativni Sistem |
|
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
|---|
| Kapacitet Baterije | 200 mAh |
|---|
| Dubina (mm) | 46.98 mm |
|---|---|
| Nazivna Težina | 53.3 g |
| Širina (mm) | 44 mm |
| Visina (mm) | 12.36 mm |
| Materijal Kućišta | Zinc Alloy |
|---|---|
| Materijal Narukvice | Silicone |
| Spoljašnja Boja | Blue/Yellow |
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Canyon |
|---|---|
| EAN Kod | 5291485015411 |
| Komercijalni Naziv | CANYON smart watch Jacky SW 69 Blue Yellow |
| Marketinški Naziv Modela | Jacky SW 69 |
| Serija | Jacky SW 69 |
| Tip Proizvoda | Smart Watch |
| Šifra proizvoda | CNS-SW69BL |
Veličina Ekrana
1 30
Dodirni Ekran
Yes
Dubina Boje Ekrana
262K
Mogućnosti Ekrana
Tempered Glass
Rezolucija Ekrana
360x360
Tehnologija Ekrana
LTPS
CPU Unutrašnji Takt
90 MHz
Veličina Interne Memorije
128 MB
Zahtijeva Operativni Sistem
- Android 8.0 and later (smartphones with BT 4.0+ and Google Play services support, Android GO has no notifications support)
- iOS 14.0 and later
Bluetooth
Bluetooth 5.1
Kapacitet Baterije
200 mAh
Dubina (mm)
46.98 mm
Nazivna Težina
53.3 g
Širina (mm)
44 mm
Visina (mm)
12.36 mm
Materijal Kućišta
Zinc Alloy
Materijal Narukvice
Silicone
Spoljašnja Boja
Blue/Yellow
Garancija
24 Mjeseci
Kriteriji Validacije Garancije
Serial Number
Povrat Proizvoda U Garanciji
Yes
Trajanje Garancije (Mjeseci)
24 month(s)
Brend
Canyon
EAN Kod
5291485015411
Komercijalni Naziv
CANYON smart watch Jacky SW 69 Blue Yellow
Marketinški Naziv Modela
Jacky SW 69
Serija
Jacky SW 69
Tip Proizvoda
Smart Watch
Šifra proizvoda
CNS-SW69BL
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Učitavanje sličnih proizvoda...
Akcija
9950KM
CANYON Smart Watch Jacky SW-69 Plavo-Žuti - Živopisan, Multifunkcionalni Pametni Sat
110,00 KM9950KM−10%↓ Ušteda 11 KM










