Akcija

CANYON smart watch Chatter SW-58 BT-CALL Silver Grey
Požurite! Samo 2 komada preostalo
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Požurite! Samo 2 komada preostalo
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
CANYON smart watch Chatter SW-58 BT-CALL Silver Grey
| Veličina Ekrana | 1 80 |
|---|---|
| Rezolucija Ekrana | 240x280 |
| Tehnologija Ekrana | IPS |
| Veličina Interne Memorije | 128 MB |
|---|---|
| Zahtijeva Operativni Sistem |
|
| Kapacitet Baterije | 280 mAh |
|---|---|
| Tehnologija Baterije | Lithium Ion |
| Dubina (mm) | 12.8 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 38.2 mm |
| Visina (mm) | 52 mm |
| Materijal Kućišta | Zinc |
|---|---|
| Spoljašnja Boja | Silver/Gray |
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Canyon |
|---|---|
| EAN Kod | 5291485015640 |
| Komercijalni Naziv | CANYON smart watch Chatter SW 58 BT CALL Silver Grey |
| Marketinški Naziv Modela | Chatter SW 58 |
| Serija | SW 58 |
| Tip Proizvoda | Smart Watch |
| Šifra proizvoda | CNS-SW58SS |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!




