Akcija

CANYON TWS headset OnGo 13 Semi-in-ear Black
Ograničene zalihe - 6 komada
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Ograničene zalihe - 6 komada
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
CANYON TWS headset OnGo 13 Semi-in-ear Black
| Form Faktor | Ear Bud |
|---|---|
| Mrežni Form Faktor | Integrated |
| Tehnologija Povezivanja | Wireless |
|---|---|
| Tip Mrežnog Povezivanja | Bluetooth Adapter |
| Format Mikrofona | Built In |
|---|---|
| Način Audio Izlaza | Stereo |
| Tip Audio Sistema | Headphones |
| Pozicija Napajanja | External |
|---|
| Dubina (mm) | 23.5 mm |
|---|---|
| Dužina Kabela | 0.24 m |
| Nazivna Težina | 28.4 g |
| Širina (mm) | 53 mm |
| Visina (mm) | 50 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Canyon |
|---|---|
| EAN Kod | 5291485018870 |
| Komercijalni Naziv | CANYON TWS headset OnGo 13 Semi In Ear Black |
| Tip Montaže | In Ear |
| Tip Power Porta | USB C |
| Šifra proizvoda | CNS-TWS13B |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!




