
Kratki opis
CANYON Shadder GH-6, RGB gaming headset with Microphone, Microphone frequency response: 20HZ~20KHZ, ABS+ PU leather, USB*1*3.5MM jack plug, 2.0M PVC cable, weight: 300g, Black
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Kratki opis
CANYON Shadder GH-6, RGB gaming headset with Microphone, Microphone frequency response: 20HZ~20KHZ, ABS+ PU leather, USB*1*3.5MM jack plug, 2.0M PVC cable, weight: 300g, Black
Opis proizvoda
Stereo gaming headset Shadder GH-6
Introducing the Canyon Gaming headset – Shadder GH-6, the ultimate tool to assert your dominance in the gaming world.
Equipped with high-precision 50mm speaker drivers, this headset delivers a vivid sound field that immerses you in action. The adjustable headband and soft ear cushions ensure maximum comfort. The physical, real volume wheel allows audio control without distracting you from the game.
That's not all – the Canyon Shadder also boasts a vivid RGB backlight and comes in two sleek colors, white and black. The omnidirectional microphone on a flexible gooseneck ensures top-notch voice chat quality and will make you and your teammates happier.
Don't settle for headsets that can't keep up with your gaming skills. Upgrade to the Canyon Shadder gaming headset today!
Features:
- High-precision 50mm drivers
- Adjustable metal plate headband
- Flexible microphone
- High quality soft ear cushion
- Volume wheel control
- Multi-color backlight
- Microphone LED indicator
- Two colors available
- 2m cable, USB-A & 3.5mm






Specifikacije
| Form Faktor | Full Size (over Ear) |
|---|
| Audio Interfejs | 1 (3.5 Mm minijack) |
|---|---|
| Tehnologija Povezivanja | Wired |
| USB | 1 |
| Frekventni Odziv Mikrofona | 20Hz 20kHz |
|---|---|
| Način Audio Izlaza | Stereo |
| Tip Audio Sistema | Headset |
| Dimenzije Palete (Avio) (cm) | 1160x990x1106 mm |
|---|---|
| Dimenzije Palete (Brodski) (cm) | 1160x990x2062 mm |
| Dužina Kabela | 2 m |
| Nazivna Težina | 0.3 kg |
| Spoljašnja Boja | Black |
|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Canyon |
|---|---|
| EAN Kod | 5291485010430 |
| Komercijalni Naziv | CANYON headset Shadder GH 6 Black |
| Marketinški Naziv Modela | GH 6 |
| Tip Montaže | Head Band |
| Šifra proizvoda | CND-SGHS6B |
Stereo gaming headset Shadder GH-6
Introducing the Canyon Gaming headset – Shadder GH-6, the ultimate tool to assert your dominance in the gaming world.
Equipped with high-precision 50mm speaker drivers, this headset delivers a vivid sound field that immerses you in action. The adjustable headband and soft ear cushions ensure maximum comfort. The physical, real volume wheel allows audio control without distracting you from the game.
That's not all – the Canyon Shadder also boasts a vivid RGB backlight and comes in two sleek colors, white and black. The omnidirectional microphone on a flexible gooseneck ensures top-notch voice chat quality and will make you and your teammates happier.
Don't settle for headsets that can't keep up with your gaming skills. Upgrade to the Canyon Shadder gaming headset today!
Features:
- High-precision 50mm drivers
- Adjustable metal plate headband
- Flexible microphone
- High quality soft ear cushion
- Volume wheel control
- Multi-color backlight
- Microphone LED indicator
- Two colors available
- 2m cable, USB-A & 3.5mm






Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










