Akcija

CANYON Travel Adapter OnTour One EU/UK/US/AUS White
Požurite! Samo 2 komada preostalo
10 KM
Četvrtak, 30. April 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Požurite! Samo 2 komada preostalo
10 KM
Četvrtak, 30. April 2026.
CANYON Travel Adapter OnTour One EU/UK/US/AUS White
| Pozicija Napajanja | External |
|---|---|
| Tip Napajanja | Power Adapter |
| Ulazna Frekvencija | 50/60 Hz |
| Ulazni Napon | AC 100 250 V |
| Dimenzije Palete (Avio) (cm) | 1120x1020x1350 mm |
|---|---|
| Dimenzije Palete (Brodski) (cm) | 1120x1020x1950 mm |
| Dubina (mm) | 55 mm |
| Nazivna Težina | 0.0968 kg |
| Širina (mm) | 54 mm |
| Visina (mm) | 50 mm |
| Materijal | Polycarbonate |
|---|---|
| Spoljašnja Boja | White |
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Canyon |
|---|---|
| EAN Kod | 5291485019310 |
| Komercijalni Naziv | CANYON Travel Adapter OnTour One EU/UK/US/AUS White |
| Marketinški Naziv Modela | OnTour One |
| Tip Ulaznih Napojnih Konektora | EU/UK/US/AUS |
| Šifra proizvoda | CNS-TA1005W |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!









