Akcija

CANYON car charger OnDrive 24 24W 2xUSB-A Black
Ograničene zalihe - 7 komada
10 KM
Utorak, 28. April 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Najniža cijena u 30 dana · 7,50 KM
Cijena uključuje PDV
Ograničene zalihe - 7 komada
10 KM
Utorak, 28. April 2026.
CANYON car charger OnDrive 24 24W 2xUSB-A Black
| Brend | Canyon |
|---|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Broj Izlaznih Konektora Snage | 2 |
| Broj Kutija Po Paleti (Avio) (Kom) | 50 |
| Broj Kutija Po Paleti (Brod) (Kom) | 70 |
| Broj Paketa Po Paleti (Avio) (Kom) | 2880 |
| Broj Paketa Po Paleti (Brod) (Kom) | 4200 |
| Broj Ulaznih Napojnih Konektora | 1 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 5.14 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.074 kg |
| Dimenzije Palete (Avio) (cm) | 1200x960x1500 mm |
| Dimenzije Palete (Brodski) (cm) | 1200x960x2040 mm |
| Dubina (mm) | 61 mm |
| Dužina Kutije (mm) | 480 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 80 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!









