Akcija

CANYON car charger OnDrive 85 PD 85W USB-A+USB-C Black
Požurite! Samo 3 komada preostalo
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Požurite! Samo 3 komada preostalo
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
CANYON car charger OnDrive 85 PD 85W USB-A+USB-C Black
| Form Faktor | Portable |
|---|
| Maksimalna Izlazna Snaga | 85 W |
|---|
| Karakteristike Adaptera I Napajanja |
|
|---|---|
| Pozicija Napajanja | Plug In Module |
| Tip Napajanja | Car Adapter |
| Dimenzije Palete (Avio) (cm) | 1200x960x1500 mm |
|---|---|
| Dimenzije Palete (Brodski) (cm) | 1200x960x2040 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Canyon |
|---|---|
| EAN Kod | 5291485019662 |
| Tip Izlaznih Konektora Snage | USB/USB C |
| Tip Ulaznih Napojnih Konektora | Cigarette Lighter Receptacle |
| Šifra proizvoda | CNE-CCABR8AC |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!




