Akcija

CANYON charger OnCharge 30CL Max Power 30W 1xPD EU Purple
Ograničene zalihe - 4 komada
10 KM
Srijeda, 29. April 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Ograničene zalihe - 4 komada
10 KM
Srijeda, 29. April 2026.
CANYON charger OnCharge 30CL Max Power 30W 1xPD EU Purple
| Brend | Canyon |
|---|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Broj Izlaznih Konektora Snage | 1 |
| Broj Kutija Po Paleti (Avio) (Kom) | 40 |
| Broj Kutija Po Paleti (Brod) (Kom) | 56 |
| Broj Paketa Po Paleti (Avio) (Kom) | 3360 |
| Broj Paketa Po Paleti (Brod) (Kom) | 4704 |
| Broj Ulaznih Napojnih Konektora | 1 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 9.4 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.106 kg |
| Dimenzije Palete (Avio) (cm) | 1200x1000x1500 mm |
| Dimenzije Palete (Brodski) (cm) | 1200x1000x2040 mm |
| Dubina (mm) | 23 mm |
| Dužina Kutije (mm) | 500 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 81 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!









