
Kratki opis
CANYON charger OnCharge 250 25W 1xPD EU White
- Brzo punjenje uređaja snagom od 25W
- Kompaktan i lagan dizajn za lako nošenje
- Power Delivery (PD) tehnologija za optimalnu efikasnost
- Sigurno punjenje uz višestruku zaštitu
Dostupno
10 KM
Četvrtak, 30. April 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Četvrtak, 30. April 2026.
Kratki opis
CANYON charger OnCharge 250 25W 1xPD EU White
- Brzo punjenje uređaja snagom od 25W
- Kompaktan i lagan dizajn za lako nošenje
- Power Delivery (PD) tehnologija za optimalnu efikasnost
- Sigurno punjenje uz višestruku zaštitu
Opis proizvoda
Wall Charger OnCharge 250
When every second counts, the OnCharge 250 delivers the power you need fast. Designed for modern devices and demanding lifestyles, this 25W USB(C) wall charger never keeps you stuck waiting for your battery to catch up. You may need to power up your smartphone, tablet, or other USB(C) devices, and its PD Fast Charge technology will provide a rapid, efficient, and safe charging experience every time.
With its minimalist design, the OnCharge 250 blends seamlessly into any home or office setup while packing a serious power punch. The advanced PPS (Programmable Power Supply) technology dynamically adjusts voltage and current for optimized charging speeds, keeping your device cool and extending battery life.
Safety is non-negotiable, and this charger doesn’t disappoint. Over-voltage, overheating, overcurrent, and short-circuit protection ensure your devices stay secure while charging, giving you peace of mind every time you plug in.
Lightweight yet powerful, the OnCharge 250 is your go-to charger for every situation: whether you need a quick boost before heading out or a full recharge overnight. Experience next-level charging without compromises.
- Bullet Points
- Wall Charger with 1 USB(C) Port
- Total Power: 25W Max
- Input: 100-240V~50/60Hz 0.7A Max
- Output USB(C): 5.0V⎓3.0A(15.0W) or 9.0V⎓2.77A(25.0W) or 12.0V⎓2.08A(25.0W)
- PPS: PPS:3.3-5.9V/3.0A(17.7W Max) or 3.3-11.0V/2.25A(24.75W Max)
- Color: White
- EU Plug; Over-Voltage, Overheating, Overcurrent & Short-Circuit Protection
- PD Fast Charge
Specifikacije
| USB Tip C | DC 5/9/12V 3A 25W (PD/PPS) |
|---|
| Maksimalna Izlazna Snaga | 25 W |
|---|
| Izlazni Napon | DC 5/9/12 V |
|---|---|
| Karakteristike Adaptera I Napajanja |
|
| Pozicija Napajanja | External |
| Tip Napajanja | Power Adapter |
| Ulazna Frekvencija | 50/60 Hz |
| Ulazni Napon | AC 100 240 V |
| Dubina (mm) | 27 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 42 mm |
| Visina (mm) | 43 mm |
| Spoljašnja Boja | White |
|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Canyon |
|---|---|
| EAN Kod | 5291485018344 |
| Marketinški Naziv Modela | OnCharge 250 |
| Nazivna Ulazna Struja | 0.65 A |
| Tip Izlaznih Konektora Snage | USB C |
| Tip Ulaznih Napojnih Konektora | EU |
| Šifra proizvoda | CNE-CHA250-01 |
Wall Charger OnCharge 250
When every second counts, the OnCharge 250 delivers the power you need fast. Designed for modern devices and demanding lifestyles, this 25W USB(C) wall charger never keeps you stuck waiting for your battery to catch up. You may need to power up your smartphone, tablet, or other USB(C) devices, and its PD Fast Charge technology will provide a rapid, efficient, and safe charging experience every time.
With its minimalist design, the OnCharge 250 blends seamlessly into any home or office setup while packing a serious power punch. The advanced PPS (Programmable Power Supply) technology dynamically adjusts voltage and current for optimized charging speeds, keeping your device cool and extending battery life.
Safety is non-negotiable, and this charger doesn’t disappoint. Over-voltage, overheating, overcurrent, and short-circuit protection ensure your devices stay secure while charging, giving you peace of mind every time you plug in.
Lightweight yet powerful, the OnCharge 250 is your go-to charger for every situation: whether you need a quick boost before heading out or a full recharge overnight. Experience next-level charging without compromises.
- Bullet Points
- Wall Charger with 1 USB(C) Port
- Total Power: 25W Max
- Input: 100-240V~50/60Hz 0.7A Max
- Output USB(C): 5.0V⎓3.0A(15.0W) or 9.0V⎓2.77A(25.0W) or 12.0V⎓2.08A(25.0W)
- PPS: PPS:3.3-5.9V/3.0A(17.7W Max) or 3.3-11.0V/2.25A(24.75W Max)
- Color: White
- EU Plug; Over-Voltage, Overheating, Overcurrent & Short-Circuit Protection
- PD Fast Charge
- Power Delivery
- Programmable Power Supply (PPS)
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










