
Kratki opis
CANYON charger OnCharge 250 25W 1xPD 1xQC EU White
- Brzo punjenje sa snagom od 25W za sve vaše uređaje
- Dva izlaza: PD i QC za maksimalnu kompatibilnost
- Kompaktan i lagan dizajn idealan za putovanja
- Sigurna zaštita od pregrijavanja i preopterećenja
Dostupno
10 KM
Četvrtak, 30. April 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Četvrtak, 30. April 2026.
Kratki opis
CANYON charger OnCharge 250 25W 1xPD 1xQC EU White
- Brzo punjenje sa snagom od 25W za sve vaše uređaje
- Dva izlaza: PD i QC za maksimalnu kompatibilnost
- Kompaktan i lagan dizajn idealan za putovanja
- Sigurna zaštita od pregrijavanja i preopterećenja
Opis proizvoda
Wall Charger OnCharge 250
Power up smarter with the OnCharge 250, a compact yet high-performance wall charger designed to keep up with your fast-paced life. With dual ports – a USB(C) for ultra-fast PD charging and a USB-A for broad compatibility – this charger enables you to power two devices at once, so there’s no need to swap cables or wait for a free outlet.
Equipped with 25W of total power, it delivers rapid, efficient charging for your latest smartphones, tablets, and more. The USB(C) port supports PPS (Programmable Power Supply), dynamically adjusting voltage and current to maximize speed while protecting battery health. Meanwhile, the USB-A port delivers up to 18W of power, perfect for older devices or accessories.
Engineered for safety, the OnCharge 250 also features built-in protection against overvoltage, overheating, overcurrent, and short circuits, so you can charge with complete confidence. Its sleek black design pairs easily with any setup, whether at home, in the office, or on the go. No more waiting or hassle – efficient, intelligent, and reliable charging is right here, a couple clicks away.
- Wall Charger with 1 USB(C) + 1 USB-A Ports
- Total Power: 25W Max
- Input: 100-240V~50/60Hz 0.7A Max
- Output USB(C): 5.0V⎓3.0A(15.0W) or 9.0V⎓2.77A(25.0W) or 12.0V⎓2.08A(25.0W)
- PPS: PPS: 3.3-5.9V/3.0A(17.7W Max) or 3.3-11.0V/2.25A(24.75W Max)
- USB-A: 5.0V/3.0A(15.0W) or 9.0V/2.0A(18.0W) or 12.0V/1.5A(18.0W)
- USB(C)+A: 5.0V/3.6A(18.0W Max)
- Color: Black
- EU Plug; Over-Voltage, Overheating, Overcurrent & Short-Circuit Protection
- PD Fast Charge
Specifikacije
| USB Tip C | DC 5/9/12V 3A 25W (PD/PPS) |
|---|---|
| USB Type A | DC 5/9/12V 3A 18W (Quick Charge 3.0) |
| USB Type A, USB Type C | DC 5V 3.6A 18W |
| Maksimalna Izlazna Snaga | 25 W |
|---|
| Izlazni Napon | DC 5/9/12 V |
|---|---|
| Karakteristike Adaptera I Napajanja |
|
| Pozicija Napajanja | External |
| Tip Napajanja | Power Adapter |
| Ulazna Frekvencija | 50/60 Hz |
| Ulazni Napon | AC 100 240 V |
| Dubina (mm) | 27 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 42 mm |
| Visina (mm) | 46 mm |
| Spoljašnja Boja | White |
|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Canyon |
|---|---|
| EAN Kod | 5291485018368 |
| Marketinški Naziv Modela | OnCharge 250 QC |
| Nazivna Ulazna Struja | 0.65 A |
| Tip Izlaznih Konektora Snage | USB/USB C |
| Tip Ulaznih Napojnih Konektora | EU |
| Šifra proizvoda | CNE-CHA250-21 |
Wall Charger OnCharge 250
Power up smarter with the OnCharge 250, a compact yet high-performance wall charger designed to keep up with your fast-paced life. With dual ports – a USB(C) for ultra-fast PD charging and a USB-A for broad compatibility – this charger enables you to power two devices at once, so there’s no need to swap cables or wait for a free outlet.
Equipped with 25W of total power, it delivers rapid, efficient charging for your latest smartphones, tablets, and more. The USB(C) port supports PPS (Programmable Power Supply), dynamically adjusting voltage and current to maximize speed while protecting battery health. Meanwhile, the USB-A port delivers up to 18W of power, perfect for older devices or accessories.
Engineered for safety, the OnCharge 250 also features built-in protection against overvoltage, overheating, overcurrent, and short circuits, so you can charge with complete confidence. Its sleek black design pairs easily with any setup, whether at home, in the office, or on the go. No more waiting or hassle – efficient, intelligent, and reliable charging is right here, a couple clicks away.
- Wall Charger with 1 USB(C) + 1 USB-A Ports
- Total Power: 25W Max
- Input: 100-240V~50/60Hz 0.7A Max
- Output USB(C): 5.0V⎓3.0A(15.0W) or 9.0V⎓2.77A(25.0W) or 12.0V⎓2.08A(25.0W)
- PPS: PPS: 3.3-5.9V/3.0A(17.7W Max) or 3.3-11.0V/2.25A(24.75W Max)
- USB-A: 5.0V/3.0A(15.0W) or 9.0V/2.0A(18.0W) or 12.0V/1.5A(18.0W)
- USB(C)+A: 5.0V/3.6A(18.0W Max)
- Color: Black
- EU Plug; Over-Voltage, Overheating, Overcurrent & Short-Circuit Protection
- PD Fast Charge
- Qualcomm Quick Charge 3.0
- Power Delivery
- Programmable Power Supply (PPS)
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










