Akcija

CANYON charger HEXAGON 65 GaN 65W 2xPD 1xQC EU Black
Požurite! Samo 3 komada preostalo
10 KM
Petak, 1. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Požurite! Samo 3 komada preostalo
10 KM
Petak, 1. Maj 2026.
CANYON charger HEXAGON 65 GaN 65W 2xPD 1xQC EU Black
| USB Tip C1, USB Tip C2 | DC 5/9/12/15/20V 3.25A 65W (USB Power Delivery) |
|---|---|
| USB Type A | DC 5/9/12V 3A 36W (Quick Charge) |
| USB Type A, USB Type C1, USB Type C2 | 5V 3A 60W |
| Maksimalna Izlazna Snaga | 65 W |
|---|
| Karakteristike Adaptera I Napajanja |
|
|---|---|
| Pozicija Napajanja | External |
| Tip Napajanja | Power Adapter |
| Ulazna Frekvencija | 50/60 Hz |
| Ulazni Napon | AC 100 240 V |
| Dubina (mm) | 41 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 46 mm |
| Visina (mm) | 96 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Canyon |
|---|---|
| EAN Kod | 5291485017996 |
| Komercijalni Naziv | CANYON charger HEXAGON 65 GaN 65W 2xPD 1xQC EU Black |
| Marketinški Naziv Modela | HEXAGON 65 |
| Nazivna Ulazna Struja | 1.5 A |
| Serija Proizvoda | Hexagon |
| Tip Izlaznih Konektora Snage | USB/USB C |
| Tip Ulaznih Napojnih Konektora | EU |
| Šifra proizvoda | CND-CHAHEX65B |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!




