Akcija

CANYON charger HEXAGON 65 GaN 65W 2xPD 1xQC EU White
Požurite! Samo 3 komada preostalo
10 KM
Srijeda, 29. April 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Požurite! Samo 3 komada preostalo
10 KM
Srijeda, 29. April 2026.
CANYON charger HEXAGON 65 GaN 65W 2xPD 1xQC EU White
| Brend | Canyon |
|---|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Broj Izlaznih Konektora Snage | 3 |
| Broj Ulaznih Napojnih Konektora | 1 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 10.8 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.27 kg |
| Dubina (mm) | 41 mm |
| Dužina Kutije (mm) | 515 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 100 mm |
| EAN Kod | 5291485017989 |
| Izlazna Snaga | 2 (USB Type C), 1 (USB Type A) |
| Karakteristike Adaptera I Napajanja |
|
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Komercijalni Naziv | CANYON charger HEXAGON 65 GaN 65W 2xPD 1xQC EU White |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!









