
CANYON PB-2001 Power bank 20000mAh Li-poly battery Input 5V/2A Output 5V/2.1AMax 144*69*28.5mm 0.440Kg Black
- Šifra
- CNE-CPB2001B
- Brend
- Canyon
- Kategorija
- Dodatna oprema
- Garancija
- 24 Mjeseci
CANYON PB-2001 Power bank 20000mAh Li-poly battery Input 5V/2A Output 5V/2.1AMax 144*69*28.5mm 0.440Kg Black
- Šifra
- CNE-CPB2001B
- Brend
- Canyon
- Kategorija
- Dodatna oprema
- Garancija
- 24 Mjeseci
Kratki opis
CANYON PB-2001, Power bank 20000mAh Li-poly battery, Input 5V/2A , Output 5V/2.1A(Max), 144*69*28.5mm, 0.440Kg, Black
Trenutno nije dostupno
10 KM
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Trenutno nije dostupno
10 KM
Kratki opis
CANYON PB-2001, Power bank 20000mAh Li-poly battery, Input 5V/2A , Output 5V/2.1A(Max), 144*69*28.5mm, 0.440Kg, Black
Opis proizvoda
Power bank
PB-2001
Every gadget user has faced this problem when a smartphone or headphones battery runs out amidst the most interesting place of a series, a game, or a heated chat discussion! Canyon released the PB-2001 power bank model to help you use a mobile device all day long without worrying about a dead battery. It is notable for its high capacity and fairly compact housing with 2 charging inputs – Micro-USB and Type-C. The battery can charge 2 devices simultaneously via USB-A outputs. In addition, the power bank has six types of protection and is dressed in stylish dark graphite or white case. PB-2001 takes up the least possible amount of space in your bag while performing at maximum!
Features:
- Compact case
- Large capacity: 20000 mAh
- Two inputs: Micro-USB, USB Type-C
- 2 outputs allow charging 2 devices simultaneously: 2 x USB Type-A
- 6 types of protection
- LED indicator showing charging capacity
- Input: DC 5V / 2 A (Micro-USB / Type-C)
- Output: 5V / max 2.1 A (2xUSB-A)
- USB Type-C cable included





Specifikacije
| Trenutni Kapacitet Baterije | 20000 mAh |
|---|
| Izlazni Napon | DC 5 V |
|---|---|
| Maksimalni Ulazni Napon | 5 V |
| Dimenzije Palete (Avio) (cm) | 1000x1200 mm |
|---|---|
| Dimenzije Palete (Brodski) (cm) | 1000x1990x1200 mm |
| Dubina (mm) | 144 mm |
| Nazivna Težina | 0.44 kg |
| Širina (mm) | 69 mm |
| Težina Kartona (kg) | 7.91 kg |
| Visina (mm) | 28.5 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Canyon |
|---|---|
| EAN Kod | 5291485008307 |
| Komercijalni Naziv | CANYON power bank PB 2001 20000 mAh Black |
| Marketinški Naziv Modela | PB 2001 |
| Šifra proizvoda | CNE-CPB2001B |
Power bank
PB-2001
Every gadget user has faced this problem when a smartphone or headphones battery runs out amidst the most interesting place of a series, a game, or a heated chat discussion! Canyon released the PB-2001 power bank model to help you use a mobile device all day long without worrying about a dead battery. It is notable for its high capacity and fairly compact housing with 2 charging inputs – Micro-USB and Type-C. The battery can charge 2 devices simultaneously via USB-A outputs. In addition, the power bank has six types of protection and is dressed in stylish dark graphite or white case. PB-2001 takes up the least possible amount of space in your bag while performing at maximum!
Features:
- Compact case
- Large capacity: 20000 mAh
- Two inputs: Micro-USB, USB Type-C
- 2 outputs allow charging 2 devices simultaneously: 2 x USB Type-A
- 6 types of protection
- LED indicator showing charging capacity
- Input: DC 5V / 2 A (Micro-USB / Type-C)
- Output: 5V / max 2.1 A (2xUSB-A)
- USB Type-C cable included





Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










