Akcija

159,00 KM14500KM−9%↓ Ušteda 14 KM
Dostupno
Canyon Kids Watch ZEFIR KW-49 E-SIM 4G GPS WiFi Video Music Games English learning, Pink&Blue
Ograničene zalihe - 6 komada
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Ograničene zalihe - 6 komada
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Canyon Kids Watch ZEFIR KW-49 E-SIM 4G GPS WiFi Video Music Games English learning, Pink&Blue
| Veličina Ekrana | 1 40 |
|---|---|
| Rezolucija Ekrana | 240x240 |
| Rezolucija Kamere | 0.3 Mpixel |
| Tehnologija Ekrana | TFT |
| Veličina Interne Memorije | 128 MB |
|---|
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 + LE |
|---|---|
| Wi Fi |
|
| Kapacitet Baterije | 900 mAh |
|---|
| Dubina (mm) | 56 mm |
|---|---|
| Nazivna Težina | 54 g |
| Širina (mm) | 43 mm |
| Visina (mm) | 16.5 mm |
| Spoljašnja Boja | Pink/Light Blue |
|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Canyon |
|---|---|
| EAN Kod | 5291485019358 |
| Komercijalni Naziv | Canyon Kids Watch ZEFIR KW 49 E SIM 4G GPS WiFi Video Music Games, Pink&Blue |
| Marketinški Naziv Modela | ZEFIR KW 49 |
| Serija | ZEFIR KW 49 |
| Tip Proizvoda | Kids Watch |
| Tip SIM Kartice | ESIM |
| Šifra proizvoda | CNE-KW49PB |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!




