
Kratki opis
CANYON OnRiff 10, Canyon Bluetooth headset,with microphone,with Active Noise Cancellation function, BT V5.3 AC7006, battery 300mAh, Type-C charging plug, PU material, size:175*200*84mm, charging cable 80cm and audio cable 150cm, Beige, weight:253g
Ograničene zalihe - 4 komada
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Ograničene zalihe - 4 komada
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Kratki opis
CANYON OnRiff 10, Canyon Bluetooth headset,with microphone,with Active Noise Cancellation function, BT V5.3 AC7006, battery 300mAh, Type-C charging plug, PU material, size:175*200*84mm, charging cable 80cm and audio cable 150cm, Beige, weight:253g
Opis proizvoda
ANC Wireless headphones OnRiff 10
When smaller TWS earbuds just don’t deliver the sound you want, the Canyon OnRiff 10 headphones might be the solution. Big, comfy earcups serve as a casing for speakers that provide a high-fidelity experience. Active noise cancellation uses built-in microphones to filter out unwanted noises so the sound is crystal clear at all times.
Be sure to use them for calls – environmental noise cancellation guarantees your voice is heard without any distractions.
The OnRiff 10 headphones offer dual device connection: connect it to your phone and PC simultaneously and switch seamlessly between sources. Plus, they are entirely suitable for gaming because we added a low-latency gaming mode.
Thanks to the energy-efficient Bluetooth 5.3, they offer up to 25 hours of playtime on one charge. There’s also an option to connect them via a 3.5mm jack. You have four colors to choose from: matte black, ivory, periwinkle, and dark emerald green. Attract some views and enjoy the tunes with OnRiff 10 – get them now Attract some views and enjoy the tunes with OnRiff 10 – get them now..
- Over-ear headphones
- Hi-fi sound quality
- Energy-efficient Bluetooth 5.3
- Active Noise Cancellation and Environmental Noise Cancellation
- Wireless & wired connection
- Low-latency gaming mode
- Up to 25 hours of playtime
- Up to 10m operating range
- Comfortable wearing
- Dual device connection
- Lightweight






Specifikacije
| Form Faktor | Full Size (over Ear) |
|---|---|
| Mrežni Form Faktor | Integrated |
| Audio Interfejs | 1 (3.5 Mm minijack) |
|---|---|
| Tehnologija Povezivanja | Wired and Wireless |
| Tip Mrežnog Povezivanja | Bluetooth Adapter |
| Audio Kontrole | Calls |
|---|---|
| Audio Reprodukcija | <li>Max 25 hr |
| Format Mikrofona | Built In |
| Način Audio Izlaza | Stereo |
| Tip Audio Sistema | Headset |
| Trenutni Kapacitet Baterije | 300 mAh |
|---|
| Pozicija Napajanja | External |
|---|
| Dimenzije Palete (Avio) (cm) | 1140x960x1335 mm |
|---|---|
| Dimenzije Palete (Brodski) (cm) | 1140x960x2125 mm |
| Dubina (mm) | 84 mm |
| Nazivna Težina | 0.253 kg |
| Širina (mm) | 175 mm |
| Visina (mm) | 200 mm |
| Spoljašnja Boja | Beige |
|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Canyon |
|---|---|
| EAN Kod | 5291485015305 |
| Komercijalni Naziv | CANYON headset OnRiff 10 ANC Beige |
| Marketinški Naziv Modela | OnRiff 10 |
| Tip Montaže | Head Band |
| Tip Power Porta | USB C |
| Šifra proizvoda | CNS-CBTHS10BG |
ANC Wireless headphones OnRiff 10
When smaller TWS earbuds just don’t deliver the sound you want, the Canyon OnRiff 10 headphones might be the solution. Big, comfy earcups serve as a casing for speakers that provide a high-fidelity experience. Active noise cancellation uses built-in microphones to filter out unwanted noises so the sound is crystal clear at all times.
Be sure to use them for calls – environmental noise cancellation guarantees your voice is heard without any distractions.
The OnRiff 10 headphones offer dual device connection: connect it to your phone and PC simultaneously and switch seamlessly between sources. Plus, they are entirely suitable for gaming because we added a low-latency gaming mode.
Thanks to the energy-efficient Bluetooth 5.3, they offer up to 25 hours of playtime on one charge. There’s also an option to connect them via a 3.5mm jack. You have four colors to choose from: matte black, ivory, periwinkle, and dark emerald green. Attract some views and enjoy the tunes with OnRiff 10 – get them now Attract some views and enjoy the tunes with OnRiff 10 – get them now..
- Over-ear headphones
- Hi-fi sound quality
- Energy-efficient Bluetooth 5.3
- Active Noise Cancellation and Environmental Noise Cancellation
- Wireless & wired connection
- Low-latency gaming mode
- Up to 25 hours of playtime
- Up to 10m operating range
- Comfortable wearing
- Dual device connection
- Lightweight






Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










