
Kratki opis
CANYON OnGo TWS-10 ANC+ENC, Bluetooth Headset, microphone, BT v5.3 BT8922F, Frequence Response:20Hz-20kHz, battery Earbud 40mAh*2+Charging case 500mAH, type-C cable length 24cm,size 63.97*47.47*26.5mm 42.5g, Black
Požurite! Samo 3 komada preostalo
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Požurite! Samo 3 komada preostalo
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Kratki opis
CANYON OnGo TWS-10 ANC+ENC, Bluetooth Headset, microphone, BT v5.3 BT8922F, Frequence Response:20Hz-20kHz, battery Earbud 40mAh*2+Charging case 500mAH, type-C cable length 24cm,size 63.97*47.47*26.5mm 42.5g, Black
Opis proizvoda
TRUE WIRELESS STEREO HEADSET OnGo 10 ANC
Have you already tried true wireless earphones? There is a chance you won’t look back with Canyon OnGo 10 earbuds. With the energy-efficient Bluetooth 5.3, they offer long playtime and stable connection to your device even if you’re not close. Perfect for music and calls thanks to four microphones: active noise canceling ensures you hear what you want to hear. Besides, it is activated automatically in-call. OnGo 10 earbuds are controlled by touch and have a voice assistant to inform you about the status of your earphones. The case supports Quick Charge technology. You can get a full charge for your earphones in just 50 minutes. Elegant and ergonomic, these TWS earphones do look great in any color: rich gray, deep purple, black or beige. We added earcaps in three sizes to make the fit ideal for you. Pick one today and bring joy to your ears!
- 50 minutes charging time for earbuds
- Transparency mode
- Reset button
- Earbud automatic pairing
- Active noise suppression
- Environmental noise cancellation
- Four microphones
- Stereo sound in phone calls
- Earbud quick charge
- Voice assistant
- Earcaps in 3 sizes






Specifikacije
| Form Faktor | Ear Bud |
|---|---|
| Mrežni Form Faktor | Integrated |
| Tehnologija Povezivanja | Wireless |
|---|---|
| Tip Mrežnog Povezivanja | Bluetooth Adapter |
| Format Mikrofona | Built In |
|---|---|
| Način Audio Izlaza | Stereo |
| Tip Audio Sistema | Headset |
| Pozicija Napajanja | External |
|---|
| Dubina (mm) | 26.5 mm |
|---|---|
| Dužina Kabela | 0.24 m |
| Nazivna Težina | 42.5 g |
| Širina (mm) | 63.97 mm |
| Težina Kartona (kg) | 6.79 kg |
| Visina (mm) | 47.47 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Canyon |
|---|---|
| EAN Kod | 5291485015756 |
| Komercijalni Naziv | CANYON headset OnGo TWS 10 ANC+ENC Black |
| Marketinški Naziv Modela | TWS 10 |
| Tip Montaže | In Ear |
| Tip Power Porta | USB C |
| Šifra proizvoda | CNS-TWS10B |
TRUE WIRELESS STEREO HEADSET OnGo 10 ANC
Have you already tried true wireless earphones? There is a chance you won’t look back with Canyon OnGo 10 earbuds. With the energy-efficient Bluetooth 5.3, they offer long playtime and stable connection to your device even if you’re not close. Perfect for music and calls thanks to four microphones: active noise canceling ensures you hear what you want to hear. Besides, it is activated automatically in-call. OnGo 10 earbuds are controlled by touch and have a voice assistant to inform you about the status of your earphones. The case supports Quick Charge technology. You can get a full charge for your earphones in just 50 minutes. Elegant and ergonomic, these TWS earphones do look great in any color: rich gray, deep purple, black or beige. We added earcaps in three sizes to make the fit ideal for you. Pick one today and bring joy to your ears!
- 50 minutes charging time for earbuds
- Transparency mode
- Reset button
- Earbud automatic pairing
- Active noise suppression
- Environmental noise cancellation
- Four microphones
- Stereo sound in phone calls
- Earbud quick charge
- Voice assistant
- Earcaps in 3 sizes






Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










