
CANYON NS03 Cooling stand dual-fan with 2x2.0 USB hub support up to 10”-15.6” laptop ABS
- Šifra
- CNE-HNS03
- Brend
- Canyon
- Kategorija
- Dodaci za PC
- Garancija
- 24 Mjeseci
CANYON NS03 Cooling stand dual-fan with 2x2.0 USB hub support up to 10”-15.6” laptop ABS
- Šifra
- CNE-HNS03
- Brend
- Canyon
- Kategorija
- Dodaci za PC
- Garancija
- 24 Mjeseci
Kratki opis
CANYON NS03, Cooling stand dual-fan with 2×2.0 USB hub, support up to 10”-15.6” laptop, ABS plastic and iron, Fans dimension:125*125*15mm(2pcs), DC 5V, fan speed: 800-1000RPM, size:340*265*30mm, 435g
Dostupno
10 KM
Četvrtak, 30. April 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Četvrtak, 30. April 2026.
Kratki opis
CANYON NS03, Cooling stand dual-fan with 2×2.0 USB hub, support up to 10”-15.6” laptop, ABS plastic and iron, Fans dimension:125*125*15mm(2pcs), DC 5V, fan speed: 800-1000RPM, size:340*265*30mm, 435g
Opis proizvoda
Cooling stand for laptops up to 15.6”
NS03
This cooling stand will keep your laptop stable and protect it from overheating in hot weather and when performing demanding tasks. This model is suitable for a variety of laptops with a diagonal ranging from 10 to 15 inches. Two fast fans help cool down your laptop without generating a distracting noise. The stand is energy efficient and comes with stylish LED lighting for decoration and late work.
Features:
- Fits laptops 10" – 15.6"
- Improved heat dissipation
- Secured system stability
- Low power consumption
- Longer laptop's battery life
- 2xUSB 2.0 powered
- Dimensions 340 х 265 х 30 mm
- High-speed fan 1000 ± 10% RPM
- Fans size 120 х 120 х 15 mm
- Quiet work
- LED backlight



Specifikacije
| Tip Sistema Hlađenja | Cooling Stand for Notebook |
|---|
| Nazivni Napon | 5 V |
|---|
| Dimenzije Palete (Avio) (cm) | 1000x1275x1126 mm |
|---|---|
| Dimenzije Palete (Brodski) (cm) | 1000x2025x1126 mm |
| Dubina (mm) | 340 mm |
| Nazivna Težina | 0.435 kg |
| Širina (mm) | 30 mm |
| Težina Kartona (kg) | 14.98 kg |
| Visina (mm) | 265 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Canyon |
|---|---|
| EAN Kod | 5291485007669 |
| Komercijalni Naziv | NS03CANYON cooler NS03 3Fan 2USB LED Black |
| Nazivna Brzina Maks | 1000 RPM |
| Nazivna Brzina Min | 800 RPM |
| Šifra proizvoda | CNE-HNS03 |
Cooling stand for laptops up to 15.6”
NS03
This cooling stand will keep your laptop stable and protect it from overheating in hot weather and when performing demanding tasks. This model is suitable for a variety of laptops with a diagonal ranging from 10 to 15 inches. Two fast fans help cool down your laptop without generating a distracting noise. The stand is energy efficient and comes with stylish LED lighting for decoration and late work.
Features:
- Fits laptops 10" – 15.6"
- Improved heat dissipation
- Secured system stability
- Low power consumption
- Longer laptop's battery life
- 2xUSB 2.0 powered
- Dimensions 340 х 265 х 30 mm
- High-speed fan 1000 ± 10% RPM
- Fans size 120 х 120 х 15 mm
- Quiet work
- LED backlight



Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!









