
Kratki opis
CANYON MW-18, 2.4GHz Wireless Rechargeable Mouse with Pixart sensor, 4keys, Silent switch for right/left keys,DPI: 800/1200/1600, Max. usage 50 hours for one time full charged, 300mAh Li-poly battery, Dark grey, cable length 0.6m, 116.4*63.3*32.3mm, 0.075kg
Dostupno
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
Kratki opis
CANYON MW-18, 2.4GHz Wireless Rechargeable Mouse with Pixart sensor, 4keys, Silent switch for right/left keys,DPI: 800/1200/1600, Max. usage 50 hours for one time full charged, 300mAh Li-poly battery, Dark grey, cable length 0.6m, 116.4*63.3*32.3mm, 0.075kg
Opis proizvoda
Wireless rechargeable mouse with silent buttons
This stylish mouse will be a perfect tool for working in an office, coworking, or for off-site business meetings. Silent buttons allow you to concentrate on work without being distracted or disturbing others. The wear-resistant coating and compact dimensions allow you to carry it in a bag of any size. A large number of options for wired and wireless charging will allow you to avoid messy situations with a mouse suddenly shutting down. Just leave your mouse on a charger for your smartphone or a new Canyon mouse pad for your work break and get it charged. That’s incredibly convenient! The mouse is comfortable for both the right and left hands. Convenience, simplicity and new technologies for comfortable and continuous work!
Features:
• 2.4 GHz wireless connection via USB receiver
• Charging modes: wireless / wired
• Type of sensor: optical
• Number of buttons: 4
• Sensor resolution: 800/1200/1600 DPI
• Lifespan of buttons: 3 million clicks
• Silent buttons
• Durable pearlescent coating technology
• Lithium Polymer rechargeable battery 300 mAh
Specifikacije
| Min/Max Rezolucija Pokreta |
|
|---|---|
| Rezolucija Pokreta | 1600 dpi |
| Form Faktor | Standard |
|---|---|
| Zahtijeva Operativni Sistem |
|
| Interfejs | RF |
|---|---|
| Tehnologija Povezivanja | Wireless |
| Količina Uključenih Baterija | 1 |
|---|---|
| Podržane Klasifikacije Tipova Baterije | Built In |
| Potrebna Količina Baterija | 1 |
| Prosječno Vrijeme Rada Na Bateriji | 50 hr |
| Tehnologija Baterije | Lithium Ion |
| Dimenzije Palete (Avio) (cm) | 900x1390x1080 mm |
|---|---|
| Dimenzije Palete (Brodski) (cm) | 900x2010x1080 mm |
| Dubina (mm) | 63.3 mm |
| Nazivna Težina | 0.075 kg |
| Širina (mm) | 116.4 mm |
| Težina Kartona (kg) | 6.52 kg |
| Visina (mm) | 32.3 mm |
| Spoljašnja Boja | Dark Gray |
|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Canyon |
|---|---|
| EAN Kod | 5291485007553 |
| Komercijalni Naziv | CANYON mouse MW 18 Wireless Charge Dark Grey |
| Marketinški Naziv Modela | MW 18 |
| Šifra proizvoda | CNS-CMSW18DG |
Wireless rechargeable mouse with silent buttons
This stylish mouse will be a perfect tool for working in an office, coworking, or for off-site business meetings. Silent buttons allow you to concentrate on work without being distracted or disturbing others. The wear-resistant coating and compact dimensions allow you to carry it in a bag of any size. A large number of options for wired and wireless charging will allow you to avoid messy situations with a mouse suddenly shutting down. Just leave your mouse on a charger for your smartphone or a new Canyon mouse pad for your work break and get it charged. That’s incredibly convenient! The mouse is comfortable for both the right and left hands. Convenience, simplicity and new technologies for comfortable and continuous work!
Features:
• 2.4 GHz wireless connection via USB receiver
• Charging modes: wireless / wired
• Type of sensor: optical
• Number of buttons: 4
• Sensor resolution: 800/1200/1600 DPI
• Lifespan of buttons: 3 million clicks
• Silent buttons
• Durable pearlescent coating technology
• Lithium Polymer rechargeable battery 300 mAh
- 800 dpi
- 1200 dpi
- 1600 dpi
- Apple Mac OS
- Microsoft Windows
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










