
Kratki opis
CANYON MW-11, 2.4 GHz Wireless mouse,with 3 buttons, DPI 1200, Battery:AAA*2pcs,Black,67*109*38mm,0.063kg
Trenutno nije dostupno
10 KM
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Trenutno nije dostupno
10 KM
Kratki opis
CANYON MW-11, 2.4 GHz Wireless mouse,with 3 buttons, DPI 1200, Battery:AAA*2pcs,Black,67*109*38mm,0.063kg
Opis proizvoda
Wireless Optical Mouse With Pixart Sensor Canyon MW-11
This right-handed mouse is powered by Pixart, the world leader in durable and high-precision, sensors. The sensor was created to be applied to any surface, and 3 firm buttons of the mouse can withstand 3 million clicks. The mouse is coated with solid materials using UV Matt technology, protecting the mouse from cracks and scratches and increasing the durability of the device. A stable wireless connection provided by a 2.4 GHz USB receiver allows you to maintain uninterrupted connection, making the mouse a decent assistant for every day.
- Wireless 2.4 GHz USB connection
- Optical sensor Pixart 3065
- Each of the 3 buttons can handle 3 mln clicks
- 1200 DPI resolution
- UV Matt covering technology
- 2 AAА batteries included in packaging
- Sizes: 107х38х67
- Weight: 63g
Specifikacije
| Min/Max Rezolucija Pokreta | 1200 dpi |
|---|---|
| Rezolucija Pokreta | 1200 dpi |
| Form Faktor | Ergonomic |
|---|---|
| Zahtijeva Operativni Sistem |
|
| Tehnologija Povezivanja | Wireless |
|---|
| Količina Uključenih Baterija | 2 |
|---|---|
| Podržane Klasifikacije Tipova Baterije | AAA |
| Potrebna Količina Baterija | 2 |
| Tehnologija Baterije | Alkaline |
| Dimenzije Palete (Avio) (cm) | 870x1250x1150 mm |
|---|---|
| Dimenzije Palete (Brodski) (cm) | 870x2075x1150 mm |
| Dubina (mm) | 109 mm |
| Nazivna Težina | 0.063 kg |
| Širina (mm) | 67 mm |
| Težina Kartona (kg) | 5.08 kg |
| Visina (mm) | 38 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Canyon |
|---|---|
| EAN Kod | 5291485006877 |
| Komercijalni Naziv | CANYON mouse MW 11 Wireless Black |
| Marketinški Naziv Modela | MW 11 |
| Šifra proizvoda | CNE-CMSW11B |
Wireless Optical Mouse With Pixart Sensor Canyon MW-11
This right-handed mouse is powered by Pixart, the world leader in durable and high-precision, sensors. The sensor was created to be applied to any surface, and 3 firm buttons of the mouse can withstand 3 million clicks. The mouse is coated with solid materials using UV Matt technology, protecting the mouse from cracks and scratches and increasing the durability of the device. A stable wireless connection provided by a 2.4 GHz USB receiver allows you to maintain uninterrupted connection, making the mouse a decent assistant for every day.
- Wireless 2.4 GHz USB connection
- Optical sensor Pixart 3065
- Each of the 3 buttons can handle 3 mln clicks
- 1200 DPI resolution
- UV Matt covering technology
- 2 AAА batteries included in packaging
- Sizes: 107х38х67
- Weight: 63g
- Apple Mac OS
- Windows
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










