
CANYON MP-10 Mouse pad930*350*430 *3MM JacquardGaming print color box
- Šifra
- CND-CMP10
- Brend
- Canyon
- Kategorija
- Gaming dodaci
- Garancija
- 24 Mjeseci
CANYON MP-10 Mouse pad930*350*430 *3MM JacquardGaming print color box
- Šifra
- CND-CMP10
- Brend
- Canyon
- Kategorija
- Gaming dodaci
- Garancija
- 24 Mjeseci
Kratki opis
CANYON MP-10, Mouse pad,930*350*430 *3MM, Jacquard,Gaming print, color box
Trenutno nije dostupno
10 KM
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Trenutno nije dostupno
10 KM
Kratki opis
CANYON MP-10, Mouse pad,930*350*430 *3MM, Jacquard,Gaming print, color box
Opis proizvoda
EXTRA-LARGE PAD FOR MOUSE AND KEYBOARD 930x350x430 mm «CONTROL»
MP-10
This mat will simultaneously protect your desk surface and make your gaming mouse movements more comfortable and precise. The well-thought-out asymmetrical shape allows you to place everything you need for play and work on the table with maximum convenience. The right side of the mat provides room for mouse maneuvers, while the left side for the keyboard saves space for the monitor. The durable jacquard weave surface is optimized to maximize mouse control. Neatly stitched edges protect the mat from abrasion and increase durability. A simple, harmonious design will make a stylish addition to the workspace.
Features:
- 930x350x430 mm size
- Surface optimized for precise and fast movements
- Fits all mouse sensitivities and sensors
- Size accommodates keyboard and mouse
- Anti-slip natural rubber base
- Anti-fray stitched edges
Specifikacije
| Dimenzije Palete (Avio) (cm) | 1000x1170x1200 mm |
|---|---|
| Dimenzije Palete (Brodski) (cm) | 1000x2190x1200 mm |
| Dubina (mm) | 430 mm |
| Širina (mm) | 930 mm |
| Težina Kartona (kg) | 14.96 kg |
| Visina (mm) | 3 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Canyon |
|---|---|
| EAN Kod | 5291485007706 |
| Komercijalni Naziv | CANYON pad Control MP 10 930mm Black |
| Marketinški Naziv Modela | MP 10 |
| Naziv Dodatka Novi | Mouse pad |
| Šifra proizvoda | CND-CMP10 |
EXTRA-LARGE PAD FOR MOUSE AND KEYBOARD 930x350x430 mm «CONTROL»
MP-10
This mat will simultaneously protect your desk surface and make your gaming mouse movements more comfortable and precise. The well-thought-out asymmetrical shape allows you to place everything you need for play and work on the table with maximum convenience. The right side of the mat provides room for mouse maneuvers, while the left side for the keyboard saves space for the monitor. The durable jacquard weave surface is optimized to maximize mouse control. Neatly stitched edges protect the mat from abrasion and increase durability. A simple, harmonious design will make a stylish addition to the workspace.
Features:
- 930x350x430 mm size
- Surface optimized for precise and fast movements
- Fits all mouse sensitivities and sensors
- Size accommodates keyboard and mouse
- Anti-slip natural rubber base
- Anti-fray stitched edges
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!









