Akcija

CANYON kids watch Jondy KW-44 4G Camera GPS Music Blue
Dostupno
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Najniža cijena u 30 dana · 82,50 KM
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
CANYON kids watch Jondy KW-44 4G Camera GPS Music Blue
| Veličina Ekrana | 1 44 |
|---|---|
| Rezolucija Ekrana | 240x240 |
| Tehnologija Ekrana | IPS |
| Veličina Interne Memorije | 192 MB |
|---|---|
| Zahtijeva Operativni Sistem |
|
| Kapacitet Baterije | 700 mAh |
|---|
| Dimenzije Palete (Avio) (cm) | 1200x1020x1410 mm |
|---|---|
| Dimenzije Palete (Brodski) (cm) | 1200x1020x1950 mm |
| Dubina (mm) | 16 mm |
| Nazivna Težina | 48 g |
| Širina (mm) | 43.5 mm |
| Visina (mm) | 53.3 mm |
| Spoljašnja Boja | Blue |
|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Canyon |
|---|---|
| EAN Kod | 5291485009359 |
| Komercijalni Naziv | CANYON kids watch Jondy KW 44 4G Camera GPS Music Blue |
| Marketinški Naziv Modela | Jondy KW 44 |
| Serija | Jondy KW 44 |
| Tip Proizvoda | Kids Watch |
| Tip SIM Kartice | Nano SIM |
| Šifra proizvoda | CNE-KW44BL |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!




