
CANYON hub DS-8 8in1 Thunderbolt 4k Space Grey
- Šifra
- CNS-TDS08DG
- Brend
- Canyon
- Kategorija
- Dodaci za PC
- Garancija
- 24 Mjeseci
CANYON hub DS-8 8in1 Thunderbolt 4k Space Grey
- Šifra
- CNS-TDS08DG
- Brend
- Canyon
- Kategorija
- Dodaci za PC
- Garancija
- 24 Mjeseci
Kratki opis
CANYON hub DS-8 8in1 Thunderbolt 4k Space Grey
- 8 u 1 funkcionalnost za proširenje konekcija
- Podrška za 4k rezoluciju za jasan prikaz
- Thunderbolt tehnologija za brzo povezivanje
- Elegantna Space Grey završna obrada
Trenutno nije dostupno
10 KM
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Trenutno nije dostupno
10 KM
Kratki opis
CANYON hub DS-8 8in1 Thunderbolt 4k Space Grey
- 8 u 1 funkcionalnost za proširenje konekcija
- Podrška za 4k rezoluciju za jasan prikaz
- Thunderbolt tehnologija za brzo povezivanje
- Elegantna Space Grey završna obrada
Opis proizvoda

CNS-TDS08DG
Type C 3.0
Docking Station 8-in-1
Maximum features for your MacBook! The HDMI port will provide high-quality video transmission in 4k format. An extensive set of USB ports allows you to transfer data at maximum speed for devices with connectors such as 3.0 USB-A, USB-C, Type C PD 3.0. The 3.5 mm audio interface makes it possible to broadcast highquality sound if necessary. This aluminum hub is the perfect complement to the latest MacBook Pro / Air models in terms of impressive functionality and matching design. Connect 2 monitors without unnecessary efforts and get to work. Extend the functionality of your MacBook!
Features:
- Full aluminum case
- Anti-slip frame
- Up to 40Gbps data transmission
- 87W charging power
- 2 x Support USB 3.0 super speed 5Gb/s data transmission
- 2 x HDMI: 4K@30Hz or Full HD 1080P@60Hz
- 2 x Type C data transfer
- 1 x 3.5mm Audio
- “Plug and play” mode
- “Hot-swap” mode











Specifikacije
| Zahtijeva Operativni Sistem |
|
|---|
| Ethernet | No |
|---|---|
| HDMI | 2 (HDMI (Type A)) |
| Interfejs | USB Type C |
| Podrška Za Povezivanje Monitora | 2 |
| USB | 2 (USB Type C) |
| USB 3.0 | 2 (USB 2.0 (type A)) |
| Audio Linijski Ulaz | 1 (3.5 Mm minijack) |
|---|
| Dimenzije Palete (Avio) (cm) | 1000x1190x1200 mm |
|---|---|
| Dimenzije Palete (Brodski) (cm) | 1000x1970x1200 mm |
| Dubina (mm) | 135 mm |
| Nazivna Težina | 0.062 kg |
| Širina (mm) | 10 mm |
| Težina Kartona (kg) | 7.58 kg |
| Visina (mm) | 48 mm |
| Spoljašnja Boja | Space Gray |
|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Canyon |
|---|---|
| EAN Kod | 5291485006136 |
| Komercijalni Naziv | CANYON hub DS 8 8in1 Thunderbolt 4k Space Grey |
| Marketinški Naziv Modela | DS 8 |
| Šifra proizvoda | CNS-TDS08DG |

CNS-TDS08DG
Type C 3.0
Docking Station 8-in-1
Maximum features for your MacBook! The HDMI port will provide high-quality video transmission in 4k format. An extensive set of USB ports allows you to transfer data at maximum speed for devices with connectors such as 3.0 USB-A, USB-C, Type C PD 3.0. The 3.5 mm audio interface makes it possible to broadcast highquality sound if necessary. This aluminum hub is the perfect complement to the latest MacBook Pro / Air models in terms of impressive functionality and matching design. Connect 2 monitors without unnecessary efforts and get to work. Extend the functionality of your MacBook!
Features:
- Full aluminum case
- Anti-slip frame
- Up to 40Gbps data transmission
- 87W charging power
- 2 x Support USB 3.0 super speed 5Gb/s data transmission
- 2 x HDMI: 4K@30Hz or Full HD 1080P@60Hz
- 2 x Type C data transfer
- 1 x 3.5mm Audio
- “Plug and play” mode
- “Hot-swap” mode











- Apple Mac OS
- Microsoft Windows
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!









