Akcija

110,00 KM10000KM−9%↓ Ušteda 10 KM
Dostupno
CANYON hub DS-3 3in1 USB-C Dark Grey
Ograničene zalihe - 4 komada
10 KM
Četvrtak, 30. April 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Ograničene zalihe - 4 komada
10 KM
Četvrtak, 30. April 2026.
CANYON hub DS-3 3in1 USB-C Dark Grey
| Zahtijeva Operativni Sistem |
|
|---|
| Ethernet | No |
|---|---|
| Interfejs | USB Type C |
| Podrška Za Povezivanje Monitora | No |
| USB 3.2 Gen 2 | 2 (USB 3.2 (type A)); 1 (USB 3.2 (type C)) |
| Audio Izlaz | No |
|---|
| Dimenzije Palete (Avio) (cm) | 1215x964x1342 mm |
|---|---|
| Dimenzije Palete (Brodski) (cm) | 1215x964x1938 mm |
| Dubina (mm) | 61.4 mm |
| Dužina Kabela | 12 cm |
| Nazivna Težina | 31.1 g |
| Širina (mm) | 40 mm |
| Visina (mm) | 11.4 mm |
| Spoljašnja Boja | Dark Gray |
|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Canyon |
|---|---|
| EAN Kod | 5291485017446 |
| Komercijalni Naziv | CANYON hub DS 3 3in1 USB C Dark Grey |
| Marketinški Naziv Modela | DS 3 |
| Šifra proizvoda | CNS-TDS3 |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!









