Akcija

110,00 KM10000KM−9%↓ Ušteda 10 KM
Dostupno
CANYON hub DS-02 4in1 USB-A/C Blue
Trenutno nije dostupno
10 KM
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Trenutno nije dostupno
10 KM
CANYON hub DS-02 4in1 USB-A/C Blue
| Zahtijeva Operativni Sistem |
|
|---|
| Ethernet | No |
|---|---|
| Interfejs | USB (C) – USB (A) |
| Podrška Za Povezivanje Monitora | No |
| USB 2.0 | 3 (USB 2.0 (type A)) |
| USB 3.0 | 1 (USB 3.0 (Type A)) |
| Audio Izlaz | No |
|---|
| Dimenzije Palete (Avio) (cm) | 1170x930x1342 mm |
|---|---|
| Dimenzije Palete (Brodski) (cm) | 1170x930x1938 mm |
| Dubina (mm) | 107 mm |
| Dužina Kabela | 15 cm |
| Nazivna Težina | 23.7 g |
| Širina (mm) | 17 mm |
| Visina (mm) | 7 mm |
| Spoljašnja Boja | Blue |
|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Canyon |
|---|---|
| EAN Kod | 5291485017415 |
| Komercijalni Naziv | CANYON hub DS 02 4in1 USB A/C Blue |
| Marketinški Naziv Modela | DS 02 |
| Šifra proizvoda | CNS-TDS02BL |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!









