Akcija

CANYON headset HEXAGON 7 TWS ANC+ENC Wireless Charge Black Yellow
Požurite! Samo 3 komada preostalo
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Požurite! Samo 3 komada preostalo
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
CANYON headset HEXAGON 7 TWS ANC+ENC Wireless Charge Black Yellow
| Form Faktor | Ear Bud |
|---|---|
| Mrežni Form Faktor | Integrated |
| Tehnologija Povezivanja | Wireless |
|---|---|
| Tip Mrežnog Povezivanja | Bluetooth Adapter |
| Audio Reprodukcija Sa Aktivnim Poništavanjem Šuma | <li>Max 5.5 hr |
|---|---|
| Format Mikrofona | Built In |
| Način Audio Izlaza | Stereo |
| Tip Audio Sistema | Headset |
| Prosječno Vrijeme Rada Na Bateriji | 6.5 hr |
|---|---|
| Punjenje Baterije | <li>Max 1.5 hr |
| Pozicija Napajanja | External |
|---|
| Dubina (mm) | 23.5 mm |
|---|---|
| Dužina Kabela | 0.24 m |
| Nazivna Težina | 35.85 g |
| Širina (mm) | 60 mm |
| Visina (mm) | 47.9 mm |
| Spoljašnja Boja | Black/Yellow |
|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Canyon |
|---|---|
| EAN Kod | 5291485017729 |
| Komercijalni Naziv | CANYON headset HEXAGON 7 TWS ANC+ENC Wireless Charge Black Yellow |
| Marketinški Naziv Modela | Hexagon 7 |
| Serija Proizvoda | Hexagon |
| Tip Montaže | In Ear |
| Tip Power Porta | USB C |
| Šifra proizvoda | CNS-TWS7BY |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!




